Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl steam


Jason_C

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3736 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. nelabai žinau kur rašyt apie šią bėdą, tai rašau ten kur klaidos/errorai.

 

Taigi, kai bandau prisijungti steamcommunity.com svetainėje, man visada rašo incorect login, o kai per steam programą jungiuos, man visada priima, kelis kartus bandžiau, nuosekliai viską suvedžiau, bet vistiek taspats, su daug steam bandžiau ten prisijungti , bet vistiek neeina. Gal žinot kame čia gali būti bėda? Labai gerai, jei kasnors žinos ir pasidalins su manimi. +rep tikrai negailėsiu už pagalbą. Ačiū išanksto.

Redaguota , nario Cavallis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu netyčia parašiau, blemba dabar prisikabinėk visa diena prie lt galūnes ir durniui aišku, kad norėjau com parašyt...

 

Ir prašau ne mano klaidas taisyti, o pasakyti kame čia gali būti bėda...

Netyčia parašiau, tai kaip kiti pagalbos tau suteiks?

 

Nueik į savo email, kur reginai steamą, ten rasi kodą su STEAM GUARD. Jei ne, bandyk per webą susigražinėt acc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamėgink pakeisti naršyklę arba išvalyti jos naršymo istoriją, sausainėlius (coockies). Jeigu tai tau nepadės, tikriausiai čia bus ne kokia klaida, o tavo nesugebėjimas parašyti teisingai prisijungimo duomenų, bei nurašyti apsaugos kodo nuo (random) paveikslėlio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne man vienam taip ir karoče galima gi tiek steam support parašyti laišką, bet tipo kai nurodau savo login ar emailą, rašo tokio tipo nėra, susikūriau betkokį acc įleido, poto išėjau ir pernaujo bandžiau įeit ir vel rašo incorect login, nesuprantu, jau pora žmonių radau kuriem taspats ir nežino ką daryt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne man vienam taip ir karoče galima gi tiek steam support parašyti laišką, bet tipo kai nurodau savo login ar emailą, rašo tokio tipo nėra, susikūriau betkokį acc įleido, poto išėjau ir pernaujo bandžiau įeit ir vel rašo incorect login, nesuprantu, jau pora žmonių radau kuriem taspats ir nežino ką daryt..

Bandei daryti tai ką aš tau viršuje parašiau? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal streikuoja steam pats, jei sakai ne tau vienam leidžia prisijungti ?

Jis ne per programą jungiasi, o per puslapį. Jeigu eina prisijungti per programą, kodėl gali neiti prisijungti per puslapį? Oj ta logika, pamėgink tai ką buvau parašęs aukščiau. Man buvo panaši situacija nutikusi, bet pamėginau ir iš kažkelinto karto pavyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3736 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...