Peršokti į turinį

Windows 8.1-neįdiegia atnaujinimo


Justux204

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip matot nenori įdiegti atnaujinimo, bandžiau kelis sykius tas pats, nors ant kito kompo kur irgi 8windows viskas veikia puikiai gal žinot kokia beda? dar net išsijunge apsauga nuo šnipinėjimo ir neleidžia jos įjungti rašo kad neįmanoma įjungti

 

ac01393a71fe5aabad610f91f5b3b677281.png

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klaida įsivėlė ir tiek, man irgi būna kuomet neleidžia įdiegti tam tikro atnaujinimo. Galbūt nepasiekiamas šiuo metu jis, galbūt nebuvo pilnai atsiųstas. Turėk kantrybės, viskas savaime susitvarkys, nes pačiam jau ne kartą buvo tokia bėda, bet viskas išsisprendė savaime. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

UP vis dar neidiegia bandžiau rankiniu butu irgi nieko, o visus kitus update normaliai daro tik šito nikaip

Man irgi dabar su vienu Update šitaip yra, palauk kol daugiau kokių atnaujinimų bus, tiesiog pramuš ir viskas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man irgi dabar su vienu Update šitaip yra, palauk kol daugiau kokių atnaujinimų bus, tiesiog pramuš ir viskas. :)

jau kelis sykius buvo, buvo daug atnaujinimu nepramuša. Atsiunčia bet neįdiegia. Dabar pabandžiau dar karta rankiniu budu įdiekti. atsiunčia kai paspaudžiu net neatidaro

Redaguota , nario justux204
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...