Peršokti į turinį

SA-MP MAP construction / MTA parsisiuntimas ir kt.


HKS Mapper

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3318 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Na mano manymu MTA idėja nėra vien mappinimas... :)

Šiuo atvėju, aš kalbėjau tik apie mapp'inima, dabar mano tikslas buvo mapp'inimo programos. O kad ten eina žaisti, tai jau jai norės patys išsiaiškins :)

 

Esu matęs, kaip maperiai keičia spalvas, tekstūras objektams, gal pamokytum pakeist? :o

Nu tik nesakyk, kad nemoki :D O jei tikrai reikia, padėsiu per skype vaizda rodydamas kaip ką reikia daryti :)

Neesmė, kad pats mokinai mane texstūrinti, bet iš tavęs mokytojas prastas, teko savamoksliškai išmokti :D

Redaguota , nario HKS Mapper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Naudinga pamoaka, +r3p

Dėkui.

 

Koks skype? Gali pamokint texturint?

Nu čia kiekvieno irgi negali pradėti mokinti texsturinti, nes labai daug laiko tas užima. Pats nesenai išmokau, bet kaip perpranti tai gan nesunku, svarbu kad gerai iššaiškintu. Bet nuo to išmokimo, neilgo laiko tarpo, sutexstūrinau gan gražiai ir nemaža darbą :) Savo skype, man į PM numesk.

 

P.S. Su laiku, padarysiu texsturinimo pamoka youtube'i.

Redaguota , nario HKS Mapper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir sušnekėjai per MTA tipo reikia kelt failus ? Nebūtinai yra su visais objektais instalas MTA. Va link: http://www26.zippyshare.com/v/99291214/file.html

Yra ir su objektais, bet ką turėjau omeni, kad jei siuntiesi originalų MTA į jį reikia isikelti ;)

Kartais neesi iš vieno serverio Rokas_Dievas? Visa laika norėjau paklausti, bet neradau progos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamiršai paminėt, kad editorius samp atžvilgiu iškreipiai keletą objektų, o mta ne.

Nu nemanau, kad reikia surašyti visus +/- , nes vistiek savaime aišku visų jų nesurašysi. Ir tu objektu, kuriuos iškreipia nėra labai daug, kad jau būtų būtina paminėti :)

 

AČIŪK :* 

Į sveikata ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, gal ir tavo tiesa - naujokui tai nieko labai ir nereiškia, o patyręs sugeba ir pats savim pasirūpint 
Beje - ir su mta (su visais objektais) galima trint originalius objektus - reik tik resource 
Dar prieš beveik metus žinau pats patalpinau pamoką.

Redaguota , nario Nimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supratau iš to, kad tavo mapp darbai labai matyti. O kitas dalykas, dėl ko laikai ant manęs nepykanta, jei aš tam sfg tau nieko blogo nepadariau? :blink:

SFG jau praeitis pažaidžiau supratau kaip viskas vyksta ,kad niekuo negalima pasitikėt kuriais maniau ,kad galima pasitikėt ir viskas. Jokios būtent tau apykantos nelaikau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SFG jau praeitis pažaidžiau supratau kaip viskas vyksta ,kad niekuo negalima pasitikėt kuriais maniau ,kad galima pasitikėt ir viskas. Jokios būtent tau apykantos nelaikau.

Būtent tau aš nieko ir nepadariau blogo, ką padariau tai tik tą kad atbaninau tave forume, nežinau kas banino, bet unbaninau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3318 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...