Peršokti į turinį

BannedScape Naujas!!!


darkwhite

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai 718/752 serveris jau startuoja ir gyvuos tikiuosi ilgai. sendien 2014-01-21 Startas!!! laukiu visu bus siek tiek dovanu tad nenustepkit. serveris ira globalizuotas tad bus idomiau keltis su varzovais leveli ir but stipriausiu linkiu sekmes zaidimie.. viso to linki administracija...

 

acisiuntimo nuoroda.  galite acisiusti is skype mano ltu.v.y.t.a.s o kas jau turit rasykit aciusiu clienta.

https://www.dropbox.com/s/truwppijfw34oht/bannedscape.jar

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pz bsk paeditino ir serva paleidzia be host :DD + jei darai lietuviams serveri tai galetum ir su lietuvint... nebent nemoki :D O kad dar ieskai remeju, tai n* isvis kuri ta serva jei bsk prie bomzu?

atsibode tie p2p man asmeniskai, tas pats per ta pati, kazkaip nera f2p servu, tad as kurt zadu f2p pk serva su x15 EXP rates ir pilnai sulietuvintas butu, editint viska pilnai moku

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

krc kam nepatinka tai nezaiskit ir ne komentuokit nesamoniu pvz mano manymu man serveris patinka as ju nelosiu asmeniskai as tik juos visus revison nuo 317 iki 718 viska moku siu laiku todel labai nesmerkit... turiu ir daugiau variantu bus ir daugiau gal padarysiu koki weba su serveriu pirkimais nes turiu tikrai ideliu serveriu kur tikrai aciras tokiu zaliu zmoniu kur bum bum galvoj ir tikrai nemoka ir nesukurs ir tikrai nupirks arba paliksiu koki gera dar reikia perziureti ir jusu daugiau kad ivertintu serveri aciu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...