Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas GFX`eris


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai ir draugai :)

 

Forumui dabar labai reiktų gero, patyrusio, kūrybiško, aktyvaus žmogaus, kuris gali padėti forumui su  GFX dizaineris.

 

Darbas : Piešti logus, bannrius ir kt.

 

Darbas kol kas neapmokamas, atsidėkosim medaliu, ir atsiradus VIP sistemai, nemokamas VIP :P

 

 

Rašom AŽ, 

Skype : valdas.paslaptis

Temos pavadinimas : GFX forumui

 

Ačiū :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne koks .us forumas. Dirbti čia jau GFX'eriui būtų puiki reputacija(nekalbu aš apie rep), kas tikrai padėtų ir ant duonos ir cigarečių užsidirbti.

 

Gal gali paaiškint kaip darbas už dyką šiam forumui, atneštų pelno tam žmogui (grafikos dizaineriui), nes aš tai nelabai suvokiu? Čia tipo dėl to, kad jis dirbtų forumo naudai jis taptų labai žinomas, patikimas ir visų trokštamas? :)

Redaguota , nario CAGsolution
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal gali paaiškint kaip darbas už dyką šiam forumui, atneštų pelno tam žmogui (grafikos dizaineriui), nes aš tai nelabai suvokiu? Čia tipo dėl to, kad jis dirbtų forumo naudai jis taptų labai žinomas, patikimas ir visų trokštamas? :)

Kažkas panašaus :D bet pagalvok, jai tas žmogus padės forumui, tai kažkaip visi juo pradės pasitikyėti+ jo darbus matys gyvai, bet abejoju kad patyres GFX'eris sutiktu, nebent koki naujoką kuriam reik praktikos, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkas panašaus :D bet pagalvok, jai tas žmogus padės forumui, tai kažkaip visi juo pradės pasitikyėti+ jo darbus matys gyvai, bet abejoju kad patyres GFX'eris sutiktu, nebent koki naujoką kuriam reik praktikos,

Tas ir svarbiausia, pradės pasitikėti vien dėl to, kad daro forumui darbus. O paskui kai užsimanys kažką parduoti/pirkti ir apipis tą žmogų, neidamas pirmas vien dėl to kad įgavo "patikimumo" darydamas GFX darbus forumui, tai būtų visiškas apsurdas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moku gerai naudotis, ir galiu greit padaryti paveiksliuką, arba logotipą, banerį tiek paprastą .png, tiek judantį .gif su tekstu arba keliais tekstais, įvairiais efektais, arba net flash platformoje kažką sukurti .swf.

Esu baigęs programavimą, apie tai išmanau labai daug, ir tai yra mano hobis, pomėgis.

Man duok i PM kitus contactus, geriau nr, arba Steam, aš Skype beveik nenaudoju, jei tinka.

Redaguota , nario dείνιѕ »
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas ir svarbiausia, pradės pasitikėti vien dėl to, kad daro forumui darbus. O paskui kai užsimanys kažką parduoti/pirkti ir apipis tą žmogų, neidamas pirmas vien dėl to kad įgavo "patikimumo" darydamas GFX darbus forumui, tai būtų visiškas apsurdas. :D

Gal ir tavo teisibe :) Čia žinoma ir nuo pačio GFX'erio priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiame forume puse moderatorių buvo/yra apgavikai, tai kokia čia reputacija gali atsirasti? Šis forumas baigia nusiristi žemiau .us lygio.

Sukčių duomenų bazė galioja visiems. Turi įrodymų, kelk. Ne vienas juk taip ir buvo pašalintas.

 

Dėl nusiritimo žemiau .us lygio,  o ko jūs tikitės? Rėkiat kad nieko nedarom, bet kai padarom tada gaunu kalnus žinučių kur mane įžeidinėja ar sako jog koks iš manęs moderatorius. Jūs nenorit tvarkos, jūs norit sau naudos.(aišku tai negalioja visiems, ir tai nebuvo skirta tau, antroje žinutės dalyje kalbėjau bendrai).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sukčių duomenų bazė galioja visiems. Turi įrodymų, kelk. Ne vienas juk taip ir buvo pašalintas.

 

Dėl nusiritimo žemiau .us lygio,  o ko jūs tikitės? Rėkiat kad nieko nedarom, bet kai padarom tada gaunu kalnus žinučių kur mane įžeidinėja ar sako jog koks iš manęs moderatorius. Jūs nenorit tvarkos, jūs norit sau naudos.(aišku tai negalioja visiems, ir tai nebuvo skirta tau, antroje žinutės dalyje kalbėjau bendrai).

Parašyk šiame forume kažką blogo apie moderatorius, tai gausi arba įspėjimą arba IP ban'ą.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24studio kažkas gero? :D baikit juokus vaikai mano.

Jie visalaiko gražiai piešė dizainus...

 

Moderatoriai neturi galimybės ir paprastiems ban'ams. Jei tai nepažeidžia taisyklių, niekas to neliečia.

Buvo vienas toks ALEX baxoj ar kaip ten ižeidžiau per skype tai stebėjo mane ir gavau įspėjimą....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mum dizainerių nereikia, reikia paprastų vaikinukų arba panelių, kurie mokymosi tikslais sukurtų vieną kitą darbelį :P

 

P.S. Galėsit bendrauti administracijos pokalbiuose.

P.S.S. Visi nusižengę moderatoriai šalinami, o jeigu trina temas, siūskit man AŽ , aš matau logus. 

Forumui dabar labai reiktų gero, patyrusio, kūrybiško, aktyvaus žmogaus, kuris gali padėti forumui su  GFX dizaineris.

Darbas : Piešti logus, bannrius ir kt.

 

Tai paprastu reikia ar patyrusio ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...