Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[IPB] Kas išmano apie ipb daug?Tie ir žiūrėkite šia tema.


BuzzFeed

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Didieji IPBoarderiai :D Šitas šudas dizaine bus stobal, o ji rasi look&feel, bet gali būti ir užslėptas paieškoti reikėtų jei dizaino koduose nėra, taip pat pasinaudok paieška gal fuxu ką ras :D Aš kai naudojau vieną dizainą tai buvo užslėptas toks pat šūdas tai teko paplūšėti kol radau :)

Redaguota , nario Barzdocius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dar nebandęs aš Snapshot Dizaino, bet pabandyk taip:
Nueini į ACP > Look & Feel > Spaudi šone esančiame tokią rodyklę, tada spausi ten Manage Templates & CSS, spausi ant globalTemplate. Susirasi žodžius SKIN RIPPED ir ten visą tą HTML ar PHP esantį kodą kuris prideda į Navigation šį dalyką ištrinsi ir tada Save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jai nerandi, tiesiog su kokia nors programa, pervaryk visus failus kur ieško kas jose parašyta (suvedęs tą tekstą) ir radęs tą failą pakeisi.

Pradėkim kurti viską su programom ir tada po kelių metų busim visiški adaptai :D Nera čia sunku surasti ir tai tik duos naudos, nes skinuose pastoviai būna autoriaus parašiukas paliktas todėl pastoviai programa nesinaudosi, kaip ir sakiau stobal dizaino kode bus įkištas, nes dauguma paprastai ant galo koduose įmeta retas slapsto, kad neišimtu kiti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jus atsilike kaip matau visi GlobalTemplate bus ikišta , arba Replacements.

Pats tu atsilikęs aš pats pirmas sakiau, kad koduose ieškot :D Tik nepaminėjau, kad tai vadinas GT, šiaip jau dirbantis su IPB žmogus tokį elementarų dalyką tūrėtų žinoti taip, kad pats tu atsilikęs

Ačiu,kad padėjai.

Aš tau iškarto šiaip sakiau, kad ieškok koduose :D Bet neesmė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...