Peršokti į turinį

Nemanote ,kad reiketu sukurti dar viena diskusija?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3753 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemanote ,kad reikėtu sukurti dar viena sub-foruma ?

Yra panaši:

 

Minecraft Modifikacijos

Minecraft modifikacijos, kurios pakeičia žaidimą, papildo įvairiais daiktais

 

Nors aš manau ,kad turėtu sukurti : Minecraft Iskiepiai

Ten galetu žmones kelti savo įskiepius (tik savo įskiepius kitų žmonių turėtu buti trinami)

Neperdaug ten butu įskiepių ,kadangi mažai susidomeje pluginu kurimais

bent jau aš kelčiau. Taigi rašykite tada gal sukurs :)

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanote ,kad reiketu sukurti dar diskusija?

Yra panasi

 

Minecraft Modifikacijos

Minecraft modifikacijos, kurios pakeičia žaidimą, papildo įvairiais daiktais

 

Nors as manau kad turetu sukurti : Minecraft Iskiepiai

Ten galetu zmones kelti savo iskiepius (tik savo iskiepius kitu zmoniu turetu buti trinami)

Neperdaug ten butu iskiepiu ,kadangi mazai zmoniu susidomeje pluginu kurimais (Java)

bent jau as kelciau. Taigi rasykite uz ir gal sukurs :)

 

Minecraft įskiepių, kaip ir nelabai turi, kadangi šis žaidimas neturi savo atviro API (jau gal puse metų žadama jį sukurti), na, bet aišku, tu kalbi, apie Minecraft serverių platformų (Bukkit, Spigot, Libigot, BungeeCord, MCP+ ir t.t.) įskiepius, kurie yra tolygus šių platformų modifikacijoms, juk net bukkit.org tinklapyje, įskiepius tolygiai vadina ir modifikacijomis, net nuoroda į dev. įskiepių skiltį tai parodo: dev.bukkit.org/server-mods/ . Taigi, ši skiltis, yra būtent tai, ko tu ir nori, o tai, kad tą patį šlamštą pavadinai kitu vardu, nieko nereiškia. Galų gale, jei vis gi ir būtų didžiausias skirtumas, tarp įskiepių ir modifikacijų, kurių galų reiktų atskiro sub-forumo, jei temų jame, su tais įskiepiais (neskaitant tų temų, kur žmonės dėstys savo mintis (kurios dažniausiai niekada nebus įgyvendintos), ar temų kur žmonės bandys nusipirkti tuos įskiepius), atsiras gal kokios 10 per pusę metų, jug, tie kas kūrė ir dalijosi tais įskiepiais, tai puikiai darė modifikacijų skiltyje, ir tas skaičius yra visiškai aišku ir visiškai mažas, nemanau jog reikėtų tuščio subforumo.

 

Aj, aš vis judu į priekį, ties Minecraft launcheriu, sujungti su mano tinklapio paskyrų sistema (pakeičiančios Minecraft.net paskyrų sistemą), bei su tam tikromis modifikacijomis, tai, gal dabar man reikėtų atskiros skilties "Minecraft Programos", kurioje būtų tik mano vieno beta launcheris, kokie 2-3 nelegalūs (cracked) launcheriai (kurie neretai dinginėtų, nes kiek žinau, šiame forume, draudžiama platinti nulaužtas programas), bei keli ForceOP (stealeriai), bei šiek tiek šlapšto ne į temą... Bet aš pats nemanau, jog tam tos skilties reiktų, tad siūlau ir tau pakeisti nuomonę apie tai... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minecraft įskiepių, kaip ir nelabai turi, kadangi šis žaidimas neturi savo atviro API (jau gal puse metų žadama jį sukurti), na, bet aišku, tu kalbi, apie Minecraft serverių platformų (Bukkit, Spigot, Libigot, BungeeCord, MCP+ ir t.t.) įskiepius, kurie yra tolygus šių platformų modifikacijoms, juk net bukkit.org tinklapyje, įskiepius tolygiai vadina ir modifikacijomis, net nuoroda į dev. įskiepių skiltį tai parodo: dev.bukkit.org/server-mods/ . Taigi, ši skiltis, yra būtent tai, ko tu ir nori, o tai, kad tą patį šlamštą pavadinai kitu vardu, nieko nereiškia. Galų gale, jei vis gi ir būtų didžiausias skirtumas, tarp įskiepių ir modifikacijų, kurių galų reiktų atskiro sub-forumo, jei temų jame, su tais įskiepiais (neskaitant tų temų, kur žmonės dėstys savo mintis (kurios dažniausiai niekada nebus įgyvendintos), ar temų kur žmonės bandys nusipirkti tuos įskiepius), atsiras gal kokios 10 per pusę metų, jug, tie kas kūrė ir dalijosi tais įskiepiais, tai puikiai darė modifikacijų skiltyje, ir tas skaičius yra visiškai aišku ir visiškai mažas, nemanau jog reikėtų tuščio subforumo.

 

Aj, aš vis judu į priekį, ties Minecraft launcheriu, sujungti su mano tinklapio paskyrų sistema (pakeičiančios Minecraft.net paskyrų sistemą), bei su tam tikromis modifikacijomis, tai, gal dabar man reikėtų atskiros skilties "Minecraft Programos", kurioje būtų tik mano vieno beta launcheris, kokie 2-3 nelegalūs (cracked) launcheriai (kurie neretai dinginėtų, nes kiek žinau, šiame forume, draudžiama platinti nulaužtas programas), bei keli ForceOP (stealeriai), bei šiek tiek šlapšto ne į temą... Bet aš pats nemanau, jog tam tos skilties reiktų, tad siūlau ir tau pakeisti nuomonę apie tai... :D

Apie laika nesutinku pora žmonių jau dabar užsiema pluginų kurimu aš nors ir dabar galėčiau idėti pora iskiepių ir šiaip manau atsirastu žmonių kurie pamate ju pačiu kurtus pluginus pagalvotu "Jeigu jis sugebėjo išmokti reiškias ir aš galečiau!" Na o dėl ForceOP tai kiekvienas protingesnis sugebės atidaryti source kodą ir patikrint ar niekur nera jokio "sender.setOp(true);" kodo ar kažko panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minecraft įskiepių, kaip ir nelabai turi, kadangi šis žaidimas neturi savo atviro API (jau gal puse metų žadama jį sukurti), na, bet aišku, tu kalbi, apie Minecraft serverių platformų (Bukkit, Spigot, Libigot, BungeeCord, MCP+ ir t.t.) įskiepius, kurie yra tolygus šių platformų modifikacijoms, juk net bukkit.org tinklapyje, įskiepius tolygiai vadina ir modifikacijomis, net nuoroda į dev. įskiepių skiltį tai parodo: dev.bukkit.org/server-mods/ . Taigi, ši skiltis, yra būtent tai, ko tu ir nori, o tai, kad tą patį šlamštą pavadinai kitu vardu, nieko nereiškia. Galų gale, jei vis gi ir būtų didžiausias skirtumas, tarp įskiepių ir modifikacijų, kurių galų reiktų atskiro sub-forumo, jei temų jame, su tais įskiepiais (neskaitant tų temų, kur žmonės dėstys savo mintis (kurios dažniausiai niekada nebus įgyvendintos), ar temų kur žmonės bandys nusipirkti tuos įskiepius), atsiras gal kokios 10 per pusę metų, jug, tie kas kūrė ir dalijosi tais įskiepiais, tai puikiai darė modifikacijų skiltyje, ir tas skaičius yra visiškai aišku ir visiškai mažas, nemanau jog reikėtų tuščio subforumo.

 

Aj, aš vis judu į priekį, ties Minecraft launcheriu, sujungti su mano tinklapio paskyrų sistema (pakeičiančios Minecraft.net paskyrų sistemą), bei su tam tikromis modifikacijomis, tai, gal dabar man reikėtų atskiros skilties "Minecraft Programos", kurioje būtų tik mano vieno beta launcheris, kokie 2-3 nelegalūs (cracked) launcheriai (kurie neretai dinginėtų, nes kiek žinau, šiame forume, draudžiama platinti nulaužtas programas), bei keli ForceOP (stealeriai), bei šiek tiek šlapšto ne į temą... Bet aš pats nemanau, jog tam tos skilties reiktų, tad siūlau ir tau pakeisti nuomonę apie tai... :D

*Myliu SuperGames.lt* durnas tu man kartais, užknisai visus su savo durnom šnekom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie laika nesutinku pora žmonių jau dabar užsiema pluginų kurimu aš nors ir dabar galėčiau idėti pora iskiepių ir šiaip manau atsirastu žmonių kurie pamate ju pačiu kurtus pluginus pagalvotu "Jeigu jis sugebėjo išmokti reiškias ir aš galečiau!" Na o dėl ForceOP tai kiekvienas protingesnis sugebės atidaryti source kodą ir patikrint ar niekur nera jokio "sender.setOp(true);" kodo ar kažko panašaus.

 

Tai, tą patį jie gali daryti ir "Minecraft modifikacijos" skiltyje, juk kas daro, tai ir daro, nesiskundžia jog nėra būtent jam įdealiai tinkančios skilties... Modifikacija tolygi įskiepiui, tad, kam reikalingos dvi identiškos paskirties skiltys? Negi kažkas draudžia dėt tuos įskiepius į modifikacijų skiltį? Juk tie kurie dėjo, būtent ten ir dėjo... Matai, jei jau būtų bent 10 aktyvių lietuvių Minecraft įskiepių developerių šiame forume, tai bent jau būtų normalus kiekis tų pateiktų įskiepių, o dabar, tų kurie nori dalintis savo įskiepiais, čia tėra kokie 2-3 ir tai nelabai aktyviai... Tai tiesiog mano nuomonė, ne man ir ne tau spręst kaip čia bus... Tad, jei jau tikrai manai jog to reikia ir to imtis yra verta, kurk temą ne čia, o klausimų ir pasiūlymų skiltyje. O dėl "ForceOP", čia buvo tiesiog tarp kitko, norėjau pasakyti, jog iš viso to nesąmonė gali gautis. "ForceOP" šiame forume būtų uždraustas, jis tai pat gali būti sukoduotas su VB, ar kitomis kalbomis, taigi, soruce išsitraukti nelabai pavyks, o ir iš .jar source išsitraukt, tikrai ne dažnas moka, na o ir toks dalykas, kaip "ForceOP" nelabai egzistuoja, ops.txt failas yra tik nuskaitomas programos, jį redaguoti gali nebent rankiniu būdu, na o tam, jau turi turėti priėjimą prie hostingo, ir visi "ForceOP" buvo kurti "steal'inimo" tikslais...

 

 

*Myliu SuperGames.lt* durnas tu man kartais, užknisai visus su savo durnom šnekom.

 

Na, tu man tai labai rimtas ir protingas pasirodei, su tokiais, aukštą IQ atskleidžiančiais, bei labai į temą esančiais pranešimais... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai, tą patį jie gali daryti ir "Minecraft modifikacijos" skiltyje, juk kas daro, tai ir daro, nesiskundžia jog nėra būtent jam įdealiai tinkančios skilties... Modifikacija tolygi įskiepiui, tad, kam reikalingos dvi identiškos paskirties skiltys? Negi kažkas draudžia dėt tuos įskiepius į modifikacijų skiltį? Juk tie kurie dėjo, būtent ten ir dėjo... Matai, jei jau būtų bent 10 aktyvių lietuvių Minecraft įskiepių developerių šiame forume, tai bent jau būtų normalus kiekis tų pateiktų įskiepių, o dabar, tų kurie nori dalintis savo įskiepiais, čia tėra kokie 2-3 ir tai nelabai aktyviai... Tai tiesiog mano nuomonė, ne man ir ne tau spręst kaip čia bus... Tad, jei jau tikrai manai jog to reikia ir to imtis yra verta, kurk temą ne čia, o klausimų ir pasiūlymų skiltyje. O dėl "ForceOP", čia buvo tiesiog tarp kitko, norėjau pasakyti, jog iš viso to nesąmonė gali gautis. "ForceOP" šiame forume būtų uždraustas, jis tai pat gali būti sukoduotas su VB, ar kitomis kalbomis, taigi, soruce išsitraukti nelabai pavyks, o ir iš .jar source išsitraukt, tikrai ne dažnas moka, na o ir toks dalykas, kaip "ForceOP" nelabai egzistuoja, ops.txt failas yra tik nuskaitomas programos, jį redaguoti gali nebent rankiniu būdu, na o tam, jau turi turėti priėjimą prie hostingo, ir visi "ForceOP" buvo kurti "steal'inimo" tikslais...

Tikras ForceOP buvo imanomas 1.5.2 Versijoje ant vanilla serveriukų ( Tested myself )buvo atrasta milžiniška Mojang klaida, bet ačiu dievui Bukkit jos nepraleido .Dabar jau ir Mojang  ne praleis nes kaip rašė per bukkit.org jie prisidės prie platformos kurimo o tai mano manymu yra tikrai džiugi naujiena :) na o plugina nepavadinčiau ForceOP ,bet tiesiog tai yra malonesnis žodis dauguma žinomas kuris lengviau ir trumpiau tariamas .Negi kažkas pavadintu jį "modifikacija kuri uždeda OP" ? ar kažka panašaus na ir dėkui už link'a.

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikras ForceOP buvo imanomas 1.5.2 Versijoje ant vanilla serveriukų ( Tested myself )buvo atrasta milžiniška Mojang klaida, bet ačiu dievui Bukkit jos nepraleido .Dabar jau ir Mojang  ne praleis nes kaip rašė per bukkit.org jie prisidės prie platformos kurimo o tai mano manymu yra tikrai džiugi naujiena :) na o plugina nepavadinčiau ForceOP ,bet tiesiog tai yra malonesnis žodis dauguma žinomas kuris lengviau ir trumpiau tariamas .Negi kažkas pavadintu jį "modifikacija kuri uždeda OP" ? ar kažka panašaus na ir dėkui už link'a.

 

Ech, koks skirtumas, dar kartą pakartosiu, "FOP" paminėjau vien dėl to, jog jis ne į temą, ta prasme, turėjau galvoje, jog toje skiltyje bus daugiau temų ne prie ko, nei temų, kurios būtų apie įskiepius... Na, o "FOP", įskiepiu aplamai nepavadinčiau, labiau tiktų žodis "aplikacija", na o žvelgiant giliau - "stealer'is"... Na, nesvarbu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech, koks skirtumas, dar kartą pakartosiu, "FOP" paminėjau vien dėl to, jog jis ne į temą, ta prasme, turėjau galvoje, jog toje skiltyje bus daugiau temų ne prie ko, nei temų, kurios būtų apie įskiepius... Na, o "FOP", įskiepiu aplamai nepavadinčiau, labiau tiktų žodis "aplikacija", na o žvelgiant giliau - "stealer'is"... Na, nesvarbu...

Jeigu supergames.lt turetu aktyvus moderatorius kiekvienoje forumo skiltyje tada nebutu nereikalingu temu ,bet tai yra neimanoma :D Ir baigiam diskutuoti nes ne i tema pradejom rasyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu supergames.lt turetu aktyvus moderatorius kiekvienoje forumo skiltyje tada nebutu nereikalingu temu ,bet tai yra neimanoma :D Ir baigiam diskutuoti nes ne i tema pradejom rasyt.

 

Kad ši tema, šitoje skiltyje ne į temą, tad, koks jau skirtumas? Taip, su tokiais administratoriais kaip dabar, tai yra neįmanoma. Bet tai nereiškia, jog neatsirastų tokių, kurie sutiktų tas pareigas atlikti, ar tų, kurie ir patys pasisiūlytų tai padaryti... Kai gavau baną, vien dėl to, jog administratorius atrado mano prieš 2 metus padarytą klaidą, ir dar dėl to, jog susisiekus su juo, pareikštų, jog "unban - 5lt", tai viskas apie forumo tvarką jau kaip ir pasakyta... ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minecraft įskiepių, kaip ir nelabai turi, kadangi šis žaidimas neturi savo atviro API (jau gal puse metų žadama jį sukurti), na, bet aišku, tu kalbi, apie Minecraft serverių platformų (Bukkit, Spigot, Libigot, BungeeCord, MCP+ ir t.t.) įskiepius, kurie yra tolygus šių platformų modifikacijoms, juk net bukkit.org tinklapyje, įskiepius tolygiai vadina ir modifikacijomis, net nuoroda į dev. įskiepių skiltį tai parodo: dev.bukkit.org/server-mods/ . Taigi, ši skiltis, yra būtent tai, ko tu ir nori, o tai, kad tą patį šlamštą pavadinai kitu vardu, nieko nereiškia. Galų gale, jei vis gi ir būtų didžiausias skirtumas, tarp įskiepių ir modifikacijų, kurių galų reiktų atskiro sub-forumo, jei temų jame, su tais įskiepiais (neskaitant tų temų, kur žmonės dėstys savo mintis (kurios dažniausiai niekada nebus įgyvendintos), ar temų kur žmonės bandys nusipirkti tuos įskiepius), atsiras gal kokios 10 per pusę metų, jug, tie kas kūrė ir dalijosi tais įskiepiais, tai puikiai darė modifikacijų skiltyje, ir tas skaičius yra visiškai aišku ir visiškai mažas, nemanau jog reikėtų tuščio subforumo.

 

Aj, aš vis judu į priekį, ties Minecraft launcheriu, sujungti su mano tinklapio paskyrų sistema (pakeičiančios Minecraft.net paskyrų sistemą), bei su tam tikromis modifikacijomis, tai, gal dabar man reikėtų atskiros skilties "Minecraft Programos", kurioje būtų tik mano vieno beta launcheris, kokie 2-3 nelegalūs (cracked) launcheriai (kurie neretai dinginėtų, nes kiek žinau, šiame forume, draudžiama platinti nulaužtas programas), bei keli ForceOP (stealeriai), bei šiek tiek šlapšto ne į temą... Bet aš pats nemanau, jog tam tos skilties reiktų, tad siūlau ir tau pakeisti nuomonę apie tai... :D

 

Jai komentaruose rašai po ~300žodžių, lietuvių egzamina jau praktiškai išlaikęs...  :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3753 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


    • tarpininkai
    • tarpininkai
    • tarpininkai

    • apgavikai
    • apgavikai
    • apgavikai

  • Naujausios temos

  • Naujausi būsenos atnaujinimai
    • Nustatymai

    • spiritdust

      Sveiki‎

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

    • So Good√ιק

      https://t.me/zedprofit

      Telegram grupė, kurioje dalinuosi naujausiais Uždarbiais, Airdrop'ais iš kurių galit uždirbti pinigų!

      Taip pat vyksta diskusijos apie Crypto, Forex, Trading bot'us.

      Dalinuosi visa info tam, kad uždirbtumėte ir jūs! 🤑

    • debista

      Parduodu

      csgoroll level 41

      RustClash level 66

      +csgo prime

      Pasiulimus siuskit discord

      @debista

       

       

       

    • yhiunkis

      pardavineju cs2 prime acc po 7,5e FA - premier ready

    • Bemwas

      **MystiqueRP: Naujas Pasaulis Lūkesčiams**

      Sveiki atvykę į MystiqueRP, kur sukuriame nepaprastą pasaulį, leidžiantį jums išgyventi savo svajones ir sukurti savo istoriją. Mūsų serveris siūlo išskirtinę FiveM roleplay patirtį, praturtintą detalių, įvairovės ir įtakos jūsų pasirinktam vaidmeniui.

      **Įvairių Veiklos Galimybių Sankirtoje**

      Nesvarbu, ar norite tapti miesto policininku, žvalgybininku, kurie tylioms gatvėms suteikia saugumą, ar prekybininku, kuris kūrelius savo imperiją, mūsų serveris suteikia platų vaidmenų pasirinkimą, kiekvienam žaidėjui atitinkant jo lūkesčius. Mūsų įvairovė leidžia jums įsitraukti į skirtingas veiklos sritis ir kurti savo pasaulį, kuris jums patinka.

      Išbaigta Ekonomika ir Turinio Sistemos

      Mūsų serverio ekonomika ir turinio sistemos yra subalansuotos ir giliai suprojektuotos, kad suteiktų jums autentišką patirtį. Nuo nekilnojamojo turto investicijų iki verslo verslo plėtros ir net legalių ir nelegalių sandėlių operavimo, galimybių gausa yra riba. Jūsų finansų valdymas, rinkos analizė ir verslo strategija yra pagrindiniai serverio aspektai, kurie jums padeda siekti sėkmės.

      Bendruomenės Dvasia ir Sąveika

      MystiqueRP yra ne tik žaidimo platforma, bet ir draugiška bendruomenė, kurioje prisijungę žaidėjai gali jaustis kaip namie. Mūsų administracija yra pasirengusi padėti, mokyti ir remti naujokus, siekdama užtikrinti, kad visi mūsų žaidėjai turėtų malonią ir įtraukiančią patirtį.

      Norėdami išlaikyti mūsų bendruomenės aktyvumą ir įdomumą, reguliariai organizuojame įvairius renginius, konkursus ir veiklas. Tai gali būti nuotykių ieškojimai, miesto festivaliai, automobilių lenktynės ar netgi nelegalių gaujų konfliktai. Kiekvienas renginys atneša naujų iššūkių ir skatina bendruomenės sąveiką.

      Prisijunkite prie MystiqueRP ir išbandykite gilias ir įtraukiančias FiveM roleplay patirtis, kurios neatskleidžia savo ribų ir leidžia jums būti, kuo tik norite!

      |Serverio discord| || https://discord.com/invite/mystique ||

  • Populiariausi nariai


×
×
  • Sukurti naują...