Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodami du steam accountai.


eGame.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3778 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

http://www.supergames.lt/topic/158651-parduodu-steam-accounta/

 

be careful. Tas pats asmuo. Mano DAYZ nuvogtas steam accountas. Jai pirksit ir bus nick steamo Ernestulis su kažkokiais skaičiais,turėkit omeny. Steam tas pats kaip ir preito,piešia dizainus irgi matai. PERSPĖJU,Sėkmės.

Ką tu čia nušišnėki mažiau freepostink ir koks dar tau ernestulis??? ;DDDD

O dizainus tai piešių ir esu užsirėgistraves ecolor.lt ne reklamą čia aišku.

Redaguota , nario decolor
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nezinau. O tai gal pasakytai kur gavai Dayz account ir ta kita tarkim? Nes jis lygiai toks pat,kaip to sukciaus ir tai tikrai negali buti sutapimas,kad kitas accountas :>

Ir skype vuiter.lt ar fiuter.lt ? Ar megsti pakeitinet? Nesinervink,kad as cia,tiesiog stengiuosi padeti zmonem.

Iškeičiau į serveroffer balansą. Nieko tokio aš irgi nemėgstų tokių žmonių kurią apgaudinėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parduociau steam cs 1.6 gifta uz 11 lt domina mainymai.

Žmonės po 10 Lt parduoda juos iš po žiemos/naujų metų išpardavimo ir dar prieš juos po tiek pat pardavinėjo, o tu čia visai nematytas ir neaiškus, po 11 pardavinėji. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3778 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...