Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ PIRMAS KODAS ]: HTML dizainas !


Diro`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pats mokausi, bet jei reiks pagalbos, kreipkis : D

Eh, bandau pats, tačiau sunkiai gaunasi su tuom, kad jei redaguoji viena, redaguojas kiti irgi :D nors div tiek kiek turi buti, dar su navigacijomis problemomis, bei dizainu stoka... Gal žinai iš kur gauti .PSD failus dizainu? html? nes žadu jungti php su html :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eh, bandau pats, tačiau sunkiai gaunasi su tuom, kad jei redaguoji viena, redaguojas kiti irgi :D nors div tiek kiek turi buti, dar su navigacijomis problemomis, bei dizainu stoka... Gal žinai iš kur gauti .PSD failus dizainu? html? nes žadu jungti php su html :)

greddy.ql.lt gražiai paišo, beje jis yra siuntinius padaręs, ten pažiūrėk. Ir nekreipk dėmėsio, kad ten mano ar kitų sukoduota, mėgink pats sukoduoti, ir tada lygink su kitų, arba nepavyksta kas nors, žiūrėk į kitų. Tiesiog patariu. Arba imk paplatintus HTML/CSS + PSD, ir pats sukoduok : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

greddy.ql.lt gražiai paišo, beje jis yra siuntinius padaręs, ten pažiūrėk. Ir nekreipk dėmėsio, kad ten mano ar kitų sukoduota, mėgink pats sukoduoti, ir tada lygink su kitų, arba nepavyksta kas nors, žiūrėk į kitų. Tiesiog patariu. Arba imk paplatintus HTML/CSS + PSD, ir pats sukoduok : )

Jau iš ten emiau viena, ryt žadu perkoduoti jį ;) bet kur rasti točnai tik .PSD :D gal turi kokiu puslapiu šiaip, ne greddy.ql.lt ? nes norisi išmokti ir iš to pinigų užsidirbti, bei sieti tai ateityje :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau iš ten emiau viena, ryt žadu perkoduoti jį ;) bet kur rasti točnai tik .PSD :D gal turi kokiu puslapiu šiaip, ne greddy.ql.lt ? nes norisi išmokti ir iš to pinigų užsidirbti, bei sieti tai ateityje :)

Kad ir apmirusiame ecolor.lt rasi gerų pamokų, bei PSD. Tuomet code-lt.com, bei desco.lt, žodžiu rasti tai galima, tiesiog reikia paieškoti pačiam, arba paklausinėti draugų, o aš pats tai koduoju tik GReddy dizainus kol kas, nes man jie labai patinka, ypač patys pradiniai, simple tokie,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir apmirusiame ecolor.lt rasi gerų pamokų, bei PSD. Tuomet code-lt.com, bei desco.lt, žodžiu rasti tai galima, tiesiog reikia paieškoti pačiam, arba paklausinėti draugų, o aš pats tai koduoju tik GReddy dizainus kol kas, nes man jie labai patinka, ypač patys pradiniai, simple tokie,

Na taip ir man, tačiau su karpymu man prastokai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jei kas, galėsiu duoti PSD failą, galėsi sukoduoti. : )

Parašyk ryt į skype: edgaras87920, jei domina.

Ok! Bandysiu , dar reiks pačiam nusipiešt ir padalint :)

ryt parašysiu, šiandiena niekaip, eisiu dar css ir html tutorialus pažiuret, veliau kai jau sukoduosiu html css dizaina normaliai imsiuos php

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...