Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del NBA 2K14 Online


edvis456

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

the 2k sports server is not available at this time nba 2k14

 

Kodel meta sia klaida?

Imanoma pasijungti :)?

Aš nesuprantu kas tam Markui su tuo Arnu darosi.. Koks dar Arnas.. Aiškiai parašyta, jog 2K serveriai šiuo metu yra tvarkomi ir neprieinami. Taip būna, kai kompanija 2K Sports tvarko ONLINE serverius, reikia prisijungi vėliau, o šeip jokios pagalbos iš jokio Arno negautum, nes niekaip jis to nepataisytų.. Ką jis įjungtų serverius ? Pasvajok.. Kompanija įjungia serverius kai juos sutvarko.. Taip pat būna ir ant PC, taip pat būna ir konsolėse, prieš naujus metus neveikė serveriai, bent man ant mano konsolės..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu kas tam Markui su tuo Arnu darosi.. Koks dar Arnas.. Aiškiai parašyta, jog 2K serveriai šiuo metu yra tvarkomi ir neprieinami. Taip būna, kai kompanija 2K Sports tvarko ONLINE serverius, reikia prisijungi vėliau, o šeip jokios pagalbos iš jokio Arno negautum, nes niekaip jis to nepataisytų.. Ką jis įjungtų serverius ? Pasvajok.. Kompanija įjungia serverius kai juos sutvarko.. Taip pat būna ir ant PC, taip pat būna ir konsolėse, prieš naujus metus neveikė serveriai, bent man ant mano konsolės..

 

Na aš internete žiūrėjau tai atseit būna daug kam tokia problema ir kaikurie randa kaip apeiti šią problemą.

 

O jeigu išties serveriai išjungti kiek laiko maždaug būna tie tvarkymo darbai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš internete žiūrėjau tai atseit būna daug kam tokia problema ir kaikurie randa kaip apeiti šią problemą.

 

O jeigu išties serveriai išjungti kiek laiko maždaug būna tie tvarkymo darbai?

Na man tas pats buvo ant mano konsolės, viskas tvarkingai pajungta, prieš naujuosius kelias dienas žaidžiau viskas ok buvo, o tą pačią dieną, antradienį per pietus neveikė serveriai, tad manau neveikė iki kitos dienos, o kitą dieną prisijungęs žiūriu viskas okey, tad manau neilgai turėtų, o ką dabar vėl neveikė ? Nes prisipažinsiu ant savo XBOX dabar kai žiūriu, tai man visada veikia, tik prieš naujuosius neveikė serveriai, o dabar viskas okey. O per PC ir dabar neveikia !?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu kas tam Markui su tuo Arnu darosi.. Koks dar Arnas.. Aiškiai parašyta, jog 2K serveriai šiuo metu yra tvarkomi ir neprieinami. Taip būna, kai kompanija 2K Sports tvarko ONLINE serverius, reikia prisijungi vėliau, o šeip jokios pagalbos iš jokio Arno negautum, nes niekaip jis to nepataisytų.. Ką jis įjungtų serverius ? Pasvajok.. Kompanija įjungia serverius kai juos sutvarko.. Taip pat būna ir ant PC, taip pat būna ir konsolėse, prieš naujus metus neveikė serveriai, bent man ant mano konsolės..

Gali būti, kad jie išjungti dėl kažkokių priežasčių. Bet, kiek atsimenu iš 2k13 dažnai būdavo, kad serveriai išsijungdavo iš oro (tau tik rodydavo kad jie išjungti).

Tai ką aš darydavau tokiu atveju:

• Atsidarai regedit (paieškoje veskite regedit.exe);

• Susirandi HKEY_CURRENT_USER Software 2kNBA 2k** (vietoj ** žaidimo "metai", pvz.: 2k132k14 ir t.t.);

• Viska ištrini (patartina pasilikti MyCareer).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali būti, kad jie išjungti dėl kažkokių priežasčių. Bet, kiek atsimenu iš 2k13 dažnai būdavo, kad serveriai išsijungdavo iš oro (tau tik rodydavo kad jie išjungti).

Tai ką aš darydavau tokiu atveju:

• Atsidarai regedit (paieškoje veskite regedit.exe);

• Susirandi HKEY_CURRENT_USER Software 2kNBA 2k** (vietoj ** žaidimo "metai", pvz.: 2k132k14 ir t.t.);

• Viska ištrini (patartina pasilikti MyCareer).

Juk to per konsolę padaryti negalima.. Tačiau va šiuo metu man nekyla jokių bėdų, kaip ir sakiau tik prieš naujuosius buvo tvarkomi jie, o dabar viskas gerai iki šiol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juk to per konsolę padaryti negalima.. Tačiau va šiuo metu man nekyla jokių bėdų, kaip ir sakiau tik prieš naujuosius buvo tvarkomi jie, o dabar viskas gerai iki šiol.

Aš apie konsoles ir nekalbu. REGEDIT iš vis tik ant PC* ir tik su MS Win OS yra.

 

*nebent į MAC gali Windows OS įsirašyt. Pats nežinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...