Peršokti į turinį

Minecraft SMS sistema


factor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

esu SMS minecraft sistemos autorius http://www.justmc.lt/sms ir norėčiau pristatyti naują šiandienos darbą susijusi su SMS minecraft sistema, viskas automatizuota ir panašiai, bugai ištaisyti, buvo čia paplatinta internete, bet žinau ten esu specialiai palikes bugų, su kuriais galima į serverio rcon'ą įsilaužti ir pan., ši yra daug kur tobulinta ir perdaryta

 

Sistemos ypatumai:

  • Administracijos panelė
  • Surišta su mokejimai.lt
  • MySQL naudojimas
Taigi laukiu nuomonių apie naująją nepilnai baigtą Minecraft sms sistema, http://mp3cloud.wu.lt/smsm/new/ (rytoj žadu baigti) :)

Redaguota , nario musLiz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip, ji internete paplatinta, bet sakiau, žinau bugus kurie nėra matomi, tiesiog specialiai palikau, nes žinojau, kad komandoje buvo nepatikimas asmuo, ir žinojau kad gali paplatinti, tai taip ir atsitiko, o taisant buga, crashinasi visa sistema, nes neatitinka kodai :)

 

Klausimas: Reikėtu paslaugų tikrinimo, įvedus savo žaidimo NICK ieškotu ar turite paslaugų ar ne?

 

Administracijos panelė: http://mp3cloud.wu.lt/smsm/new/administrator

 

Laukite atnaujinimu! Visad atviras esu idėjoms :)

Redaguota , nario musLiz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sistema buvo atnaujinta!

 

Atnaujinimai:

Padaryti atsiskaitymas banku už paslaugas, taip pat aktyvuoja iš kart paslaugas

Redaguota , nario musLiz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau vaikelį patylėk ir neberašyk nieko.

 

Vaikai programuoti nemoka, kalbi apie žmogų jo nepažinodamas, na nebent tu esi ekstrasensas.. :o Be to, matau tau su lietuvių kalba ne kažką, tad geriau eik mokytis, o ne rinkti pranešimus, todėl aš būsiu protingesnis ir tau asmeniškai parašysiu paskutinę šią žinutę, sėkmės Tau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...