Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PARDUODAMA] HTML (sa-mp) tematikos dizainas + PSD


aLL*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ką tik "iškepiau" naują sa-mp tematikos dizainą.

Taigi, dirbau prie jo 4h (negalvokite jog esu koks pradžiamokslis, ar tinginys)

Sedėjau prie jo ilgai nes, nuo .psd failo buvo gan kitoks projektas(planas), bet aš perdariau gražiau, bei patogiau.

Kodas yra iš ties tvarkingas bei praktiškas.
Kreditus piešėjo, bei koduotojo palikau, kad nebūtų pasisavintų autorinių teisių.

Nemėgstu girtis, bet esu baigęs web dizaino kursus, su 100% išlaikymu, bei turiu diplomą. Tad kokybė garantuota.  :P


Dizainas: http://www.part.lt/perziura/8974d4cfacba110ffc37cc2e8092cb6b810.png

Kaina: 8lt (derėtis galima)


Atsiskaitymas: Banku, SMS.

 

SKYPE: simas331
 

 

 

 

P.S. skype, fb, youtube icon'ai yra tamsūs, todėl, kad kai paliesite su pelyte jie pašviesės.

Redaguota , nario Simka.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki, ką tik "iškepiau" naują sa-mp tematikos dizainą.

Taigi, dirbau prie jo 4h (negalvokite jog esu koks pradžiamokslis, ar tinginys)

Sedėjau prie jo ilgai nes, nuo .psd failo buvo gan kitoks projektas(planas), bet aš perdariau gražiau, bei patogiau.

Kodas yra iš ties tvarkingas bei praktiškas.

Kreditus piešėjo, bei koduotojo palikau, kad nebūtų pasisavintų autorinių teisių.

Nemėgstu girtis, bet esu baigęs web dizaino kursus, su 100% išlaikymu, bei turiu diplomą. Tad kokybė garantuota.  :P

Dizainas: http://www.part.lt/perziura/8974d4cfacba110ffc37cc2e8092cb6b810.png

Kaina: 8lt (derėtis galima)

Atsiskaitymas: Banku, SMS.

 

SKYPE: simas331

 

 

 

 

P.S. skype, fb, youtube icon'ai yra tamsūs, todėl, kad kai paliesite su pelyte jie pašviesės.

 

WOW. Ir kas iš tu kursų? :D Nieko blatno čia. 4h prie šito dizo? WOW, ir dar kursus baigės :DD Kad 30min darbo čia išviso žmoguti. Ir nesuprantu kam girtis su tais kursais? Aš ir esu baigęs net 3kursus ir kas iš to? :D Ir įdėk į kokį tinklapį ta dizainą, norėčiau kodą peržvelgt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nieko, nesuprantat. Kas čia lenktyniavimo konkursas koks? Aš idėjų daug prigalvojau ir jas įgivendinau. Aš nuo .psd failo logo ir navigaciją pasėmiau. Toliau pats. Na, bet jei čia atėjau parduoti, tai kam reikia komentuoti, kodėl taip ilgai, reikia greitai ir pnš. O kodas yra gražus. Nedėsiu į svetainę nes galima jį sėkmingai pasiimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu, nu. Kad poto, žmogus su didele rezoliucija ateis ir jis visas išsikraipys? ;DDDD

Žmogau tam yra kodas kuris auto visoms rezoliucijams.. :) 

P.S man ir sancio tavo dizaina sukoduoti yra užmerktom akim,neteigiu kad tik mums,bet manau ir pradinukams patiems.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...