Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ta prasme noreciau paklaust ar verta pirkt db kai iseina tos naujos konsoles?

Klausi ar verta ? Mano atsakymas : Verta.

Turbūt kils klausimas kodėl ?

Atsakymas yra labai paprastas, naujosios konsolės, pagalvokim mhmm, kaina Lietuvoje turėtų siekti 1700~ LT, tikrai brangoka, be to naujosioms konsolėms atrišimo būdų iškarto neatsiras, vadinasi žaidėjai negalės iškarto žaisti neatsirišę savo konsolių, o žaidimų kainos viršija 200-300 LT, gal net brangesni ištikrūjų nesidomėjau, tad už viską išleistum virš 2000~ LT, tai yra dideli pinigai, o 360 konsolėse viskas jau yra, atrišimai, žaidimus galima siųstis, ir originalių kainos nėra brangios, tad siūlau pirkti :)

 

(redaguota)

Verta, kaip jau minejo zmogelis virsuje, dabartines konsoles kainuoja 3k, taip 3k, o zaidimas tik vienas, o jei nori pirkt, pirkt turi uz 300 litu, didele nezinia, kada bus nulauztas ir kada galesi pilnai megautis, dar vienas dalykas, jog tokioje salyje kaip Lietuvoje, neturesi pilno malonumo geiminant, nes labai jau didelis atsilikimas jauciasi, as pries 4 menesius nusipirkau xbox 360, dachuja zaidimu, golda uzsisakau ir grajinu, susiradau nemazai lietuviu ( kuriu ir taip retenybe :D ) o ir del goldo pirkimo ant ono butu didelis klaustukas, zodziu, trumpai pasakius, reikia dar metu, kad susigyventu su naujosiom konsolem ir galetu lietuviai pirkt :)

Redaguota , nario Blickas
(redaguota)

Verta, kaip jau minejo zmogelis virsuje, dabartines konsoles kainuoja 3k, taip 3k, o zaidimas tik vienas, o jei nori pirkt, pirkt turi uz 300 litu, didele nezinia, kada bus nulauztas ir kada galesi pilnai megautis, dar vienas dalykas, jog tokioje salyje kaip Lietuvoje, neturesi pilno malonumo geiminant, nes labai jau didelis atsilikimas jauciasi, as pries 4 menesius nusipirkau xbox 360, dachuja zaidimu, golda uzsisakau ir grajinu, susiradau nemazai lietuviu ( kuriu ir taip retenybe :D ) o ir del goldo pirkimo ant ono butu didelis klaustukas, zodziu, trumpai pasakius, reikia dar metu, kad susigyventu su naujosiom konsolem ir galetu lietuviai pirkt :)

Visiškai sutinku. Tą patį pats turėjau omenyje :)

Redaguota , nario Gremlinas.`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...