Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5716 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Baseuse and HnsHox* GFX Shop!

e3bbf43ed424f3fa8a9da9e7c573c8fe439.jpg

Mes su nariu: Gf^ nusprendėme daryti GFX Shopa...

Darome tik Avatarus!Išskirtiniais atvėjais darome parašus,headerius banerius ir taip t.t.

► Darbus bandysime atlikti greitai!

► Vieno avataro kaina: 20 Forumo litų arba Reputacija

► Užsakymo forma:

Tema:

Dydis:

Užrašas:

Animacija:(Įjungta ar išjungta)

Laukiame užsakymų!

► Darbus bandysime atlikti greitai!

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

  • Atsakymų 74
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

ExperT atliktas tau darbas... :)

Ną manau kažkas visdelto išėjo...

Pasimk koks tau gražus...:

c9fa03b9164d795e4372bf572865a0be1.png

Dar vienas:

0c8552ae496689ff71f6e84bc8feaa4e332.jpg

Ir dar vienas:

8ee1ec395294cf568fb94485337d76e3551.jpg

,

f0e345e3f56a0870fafb36317d46e8c6206.jpg

,

fa39dc9fca685eaa6a5c27c229009491250.jpg

,

e3b18c5271f3b18ceb1b0321b3c11e4f419.jpg

,

27170c11458379682665d991be6876a6625.jpg

,

f28a366db1e95793ad8e8fe87699bc72757.jpg

Nors gal užtrukau ilgai,bet dar viena dalyka išmokau darydamas šį avatara :D Jeigu nepatinka pranešk,sukursiu su kitu abstraktu :D

Gali atsilyginti kaip už viena darba,jugi praktikuojuosi :)

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Svečias

Sigas.

Tema: Mergina+Masina

Dydis: Sigo.

Užrašas: ShoTaZ

Animacija:OFF

Tema: Masina

Dydis: 100x100

Užrašas: ShoTaZ

Animacija:ON

Tema: Abstract gal koks ;D

Dydis:100x100

Užrašas: _Jocius

Subtekstas: vLrg administratorius

Animacija:(Įjungta ar išjungta): ON

Atsiskaitymas: FLT

Ir gal dar Sigą padarytumėt?

Tema: Abstract

Dydis: 350x150

Užrašas: _Jocius

Subtekstas: vLrg adminsitratorius

Animacija: OFF

Be to galėtumėt sigą padaryt atskirą nuo Avataro? T.y. kitokį nei avataras?Atsiskaitysiu už sigą +R3P

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5716 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...