Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,šiandien sugalvojau padaryti Medieval stiliaus projektą.

 

Informacija apie projekta:

 

Taigi projekte man reikėtu builderių,kurie mokėtu statyti bei turėtu turėti didelės fantazijos.Reikėtu ir Redstonerių kurie labai gerai mokėtų elgtis su redstone ir dirbti  visokiomis komandomis,bei command blockais.Dar reikėtu Pluginerio kuris mokėtu kurti gerus kokybiškus pluginus.Reikėtu ir WEB-erio kuris mokėtų sukurti gerą,įdomų WEB'ą.

 

Šiek tiek informacijos apie projekto mintį.

 

Projekto mintis būtų tokia:

 

Serveris būtu RPG stiliaus.Viskas būtu medieval stiliumi. Serveris jau yra startavęs bet dar neturintis žmonių.Hostas jau labai greitai bus ir labai geras.Projekto esmė yra tame kad Earth,Fire,Ice Pasauliai.Kiekviename pasaulyje bus po daug užduočių.

 

Taigi kas norite rašykite savo Skype i chat'ą arba kvieskite Skype:Donorkus.

 

Ačiū už dėmėsį! :)

 

Created By:LTDomis

Redaguota , nario LTDomis

Sveiki,šiandien sugalvojau padaryti Medieval stiliaus projektą.

 

Informacija apie projekta:

 

Taigi projekte man reikėtu builderių,kurie mokėtu statyti bei turėtu turėti didelės fantazijos.Reikėtu ir Redstonerių kurie labai gerai mokėtų elgtis su redstone ir dirbti  visokiomis komandomis,bei command blockais.Dar reikėtu Pluginerio kuris mokėtu kurti gerus kokybiškus pluginus.Reikėtu ir WEB-erio kuris mokėtų sukurti gerą,įdomų WEB'ą.

 

Šiek tiek informacijos apie projekto mintį.

 

Projekto mintis būtų tokia:

 

Serveris būtu RPG stiliaus.Viskas būtu medieval stiliumi. Serveris jau yra startavęs bet dar neturintis žmonių.Hostas jau labai greitai bus ir labai geras.Projekto esmė yra tame kad Earth,Fire,Ice Pasauliai.Kiekviename pasaulyje bus po daug užduočių.

 

Taigi kas norite rašykite savo Skype i chat'ą arba kvieskite Skype:Donorkus.

 

Ačiū už dėmėsį! :)

 

Created By:LTDomis

 

Ble pabuild'inot pas mane ir dabar jau savo aceit kursit :D -REP už įdėjų Pizdinimą.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...