Peršokti į turinį

Koki kompiuteri pasirinkti?


Kareivuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi , kaip ir žinot artėja šventės, norėčiau pasidovanoti sau kompiuterį. Bet iškilo man klausimas.  Koki geriau įsigyti nešiojama kompiuteri ar stacionarų? Žaidimams tai man beveik kaip ir nereikalingas, pagrinde internetui, ir visokiems kitiems, smulkiems darbeliams. Kaina būtu iki 2000 LT , kai siūlysite , įdėkite su nuotrauka, ar jo aprašyma kartu , ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu nežaisi žaidimų, o tu naršimui internete, filmų žiūrėjimui ir muzikos klausimui. Tai gali iš skelbimų nusipirkti kokį nors jau komplektuotą kompiuterį su viskuo t.y ekranu, smegenine, ir pnš vos už 400lt. Nematau prasmės čia pinigų laidyti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu nežaisi žaidimų, o tu naršimui internete, filmų žiūrėjimui ir muzikos klausimui. Tai gali iš skelbimų nusipirkti kokį nors jau komplektuotą kompiuterį su viskuo t.y ekranu, smegenine, ir pnš vos už 400lt. Nematau prasmės čia pinigų laidyti. :)

Na taip , žinoma galima. Bet nusipirksi su Dideliu klaustuku , kiek jis laiko laikys ir pnš. 

 

O šiaip galvoju apie "Acer" firma, dizainai mano atžvilgiu gražūs, procesoriai irgi neblogi už prieinama kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu žaidimams nenaudosi, be kalbų imk nešiojamą, pravers ir kelionėse, ir šiaip galėsi pas draugą (-ę) nusinešti, parodyti nuotraukas, filmą pažiūrėti ir pnš.

 

Siūlau "Acer" firmos kompiuterius

http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji_kompiuteriai/CatalogStore.aspx?CatID=PL_409

Redaguota , nario Blooderis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip , žinoma galima. Bet nusipirksi su Dideliu klaustuku , kiek jis laiko laikys ir pnš. 

 

O šiaip galvoju apie "Acer" firma, dizainai mano atžvilgiu gražūs, procesoriai irgi neblogi už prieinama kaina.

Acer, tai tas pats kas lyginti kokį Samsung ir Huawei, parametrus gal ir neblogus siūlo ir už nedidelę kainą, bet dėl jų kokybės yra didelis klaustukas, jeigu tavęs neglumina dideli apsilankymai garantiniame, gali pirkti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Acer, tai tas pats kas lyginti kokį Samsung ir Huawei, parametrus gal ir neblogus siūlo ir už nedidelę kainą, bet dėl jų kokybės yra didelis klaustukas, jeigu tavęs neglumina dideli apsilankymai garantiniame, gali pirkti. :)

O ką savo nuožiūra pasiūlytum Kęstuti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ką savo nuožiūra pasiūlytum Kęstuti?

Jeigu domina būtent nešiojami kompiuteriai, tai imčiau tik ASUS pats turiu jį ir nebuvo kilę jokių problemų su juo kol kas. Pirkiniu esu gan patenkintas, nes už tokią kainą nebuvo geresnio pasiūlymo tiek korpuso kokybės tiek kompiuterio galingumo santykiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu domina būtent nešiojami kompiuteriai, tai imčiau tik ASUS pats turiu jį ir nebuvo kilę jokių problemų su juo kol kas. Pirkiniu esu gan patenkintas, nes už tokią kainą nebuvo geresnio pasiūlymo tiek korpuso kokybės tiek kompiuterio galingumo santykiu. 

Pirkai internetu ar prekybos centre kokiame nors?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirkai internetu ar prekybos centre kokiame nors?

Žinoma kad internetu, dėl to kad prekybos centre yra užsikelti nežmoniškai dideli antkainiai, internetu galima nusipirkti keliais šimtais kartais, net tūkstančiu pigiau nei tame pačiame prekybos centre, elektromart ar topo centras parduotuvėje. Jeigu žaidi pirkti internetu pats, tai siūlyčiau žvalgytis 1a.lt parduotuvėje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...