Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia kritikos/patarimų -> Pirmas web-design

'Eko

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

niekada neesu kūręs ar bandęs sukūrti web-design'ą, šį rytą "ant bajerio" pabandžiau ir noriu patyrusių žmonių pagalbos, kaip pagerinti darbą, ką reikia keisti ir pan. Man pačiam jis neatrodo labai rimtas, tad noriu išgirsti nuomones. Ačiū.

http://postimg.org/image/f6wtxcx15/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ką visai nieko, bet mano nuomonę viską reikėtu mažinti, nes detalės klaikiai didelės.

Geras pastebėjimas. Tarp kitko, kokią rezoliuciją patartum naudoti kūriant dizainą?

Nuoroda į komentarą

Čia jau pagal save, aš prie seno pc naudojau 1024px x kažkiek kadangi taip man buvo patogiau, nes ekranas buvo mažos rezoliucijos, darbar ant šito pc naudoju 1200px x kažkie.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...