Peršokti į turinį

[IEŠKOMAS] Koderis.


Widmux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kaip ir supratote ieškau profesionalaus, arba ne, koderio, SKUBIAI. Reikalingas atlikti darbui - sukoduoti .psd PHP Fusion v7 sistemai. (gal netgi atsirastu, kas moka dle sistemai) Daugiau informacijos kokia dizaino tematika ir panašiai susisiekus, kontaktai nurodyti apačioje.

 

Taigi kaip ir supratote už paslaugas aišku bus atsiskaityta banko pavedimu ir žmogus turi būti rimtas, kaip sakant savo srityje nusimanantis. Kontaktai skype: widmux4

 

P.s Rašo tik rimti žmonės.

Redaguota , nario n3x*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveiki, taigi kaip ir supratote iš pavadinimo ieškomas koderis. Reikia rimto, patikimo, savo darbą kaip sakant išmanančio žmogaus. Kuris

galėtų sukoduoti .psd, ant php fusion sistemos, gal netgi jei atsirastu ant (dle). Atsiskaitymas tik banku. Taigi jei kas susidomėjote parašykite čia, arba į skype: widmux4

P.s Jei kam įdomu kaip atrodo dizainas:  http://www.part.l...691900.jpg

Redaguota , nario n3x*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantate jau mano prinaršyta tiek, kad *Myliu SuperGames.lt*... Atsiprašant. Jau turiu kontaktuose gal 11 žmonių koderių. Tai vienas išvyksta, kitas per daug užsiemęs, dar kitas nekoduoja ant php fusion, dar vienam ten kažkas negerai, paskui Studija iš vis nežmoniškų pinigų nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai jei tu nori, kad tau sukoduotu uz centus nesitilek, kad tau kas nors koduos. :) Jei 11 kotaktu turi ir nekoduoja susimastyk apie save.

Tai jei toks kietas kitam laido gale, tai gal pašnekam. Nes matau pats proto neturi, ar nematai ką rašau. Juk sakau, kad: "ai vienas išvyksta, kitas per daug užsiėmęs, dar kitas nekoduoja ant php fusion, dar vienam ten kažkas negerai, paskui Studija iš vis nežmoniškų pinigų nori."   Tai va žmogau, o kas tau sakė, kad aš už centus tikiuosi, kad kas man sukoduos, beje aš kiek pamenu niekur sumos nenurodžiau kažkokios konkrečios. Taip, kad ko čia iš karta reiški savo išmone. O jei tau 42studio.eu siulo sukoduoti tokį .psd už 150Lt, ta atsiprašau, jei tau atrodo, kad čia normali kaina. 

Aišku aš suprantu, kad čia studija yra, dėl to daug prašo, bet man tai yra per dideli pinigai, už tokį .psd, nežinau kaip kitiem.

Redaguota , nario n3x*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jei toks kietas kitam laido gale, tai gal pašnekam. Nes matau pats proto neturi, ar nematai ką rašau. Juk sakau, kad: "ai vienas išvyksta, kitas per daug užsiėmęs, dar kitas nekoduoja ant php fusion, dar vienam ten kažkas negerai, paskui Studija iš vis nežmoniškų pinigų nori."   Tai va žmogau, o kas tau sakė, kad aš už centus tikiuosi, kad kas man sukoduos, beje aš kiek pamenu niekur sumos nenurodžiau kažkokios konkrečios. Taip, kad ko čia iš karta reiški savo išmone. O jei tau 42studio.eu siulo sukoduoti tokį .psd už 150Lt, ta atsiprašau, jei tau atrodo, kad čia normali kaina. 

Aišku aš suprantu, kad čia studija yra, dėl to daug prašo, bet man tai yra per dideli pinigai, už tokį .psd, nežinau kaip kitiem.

150LT čia mažai dar prašo :D Iš manęs tau kainuotu šio dizo sukodavimas 110-115LT banku.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės, nereikia savęs taip kelti į aukštumas. Studijos tai suprantu, kad už tokį paprasta .psd prašo tokios sumos, bet jei taip iš žmogaus kuris koduoja pats kaip sakant ant savęs viską apsiėmęs tikrai mažiau nori negu 150LT.  Ir nesakau, kad už 20Lt.

Koks protingas O_O. Aš tau sakau eini į uždarbį, ten dėdi skelbimą kad ieškai, ir žiūri kokias kainas tau sako :D Čj, atgal čia atbėgsi. 

Siūlyčiau Royality sukoduos. Pats apsiimčiau bet neturiu noro su PHP-Fusion pistis x.x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...