Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Minecraft Hexxit survival


wanted779845

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serveris be jokiu modu prisijungi ir zaidi is servo jokio pelno nenoriu seip sau sukuriau.

 

server ip: 5.20.68.41 arba su port 5.20.68.41:25565

 

Kas neturi stai technic launcher susirandat hexxit ir zaidziat http://www31.zippyshare.com/v/43050762/file.html

Redaguota , nario wanted779845
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tebūnie man 12, o tau 18. Su vaikais neverta ginčitys dar į teismą paduosi.
Keistas tu esi.... Nei tu mane pažysti nei ka, o jau sprendi, kad man 12 metu. Dėja neatspėjai, man ne tiek pat kaip tau ;)

Nemanau, kad vyresnis nei 12 metų žmogus, dabar eitu ir per visas temas man rep mėtytu. Žemas lygis. ;)
Dėkui už tavo tuos 5 -rep man jie nieko verti. Matau jau apsiverkėi, nes gavai -rep.
Matau kokia esi interneto auka. Eik toliau nolaifint savo mc su draugais, mažuli :)

Redaguota , nario Nazist++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesveikas? Tu tą patį parašei, ką ir aš parašiau tik atvirkščiai.
+ čia ne aš tau reputaciją minusuoju, o tu man. Taigi yra skirtumas kam čia jau labai būtina ta reputacija.
Ir dar sakai aš gyvenu virtualu gyvenimą? Eik tu savo mc žaisk. Sako gyvenu virtualų gyvenimą, aš darbą turiu, o tu dar pradinukas teesi, tai užsičiaupk ir tupėk ramiai.


 

Redaguota , nario Nazist++
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ok ok, paaiskinsiu tau kaip tu issiduodi, kad esi vaikas, nes neturiu ka veikt :D. Visu pirma tu supykai ir netgi labai, kai pasakiau, kad gyveni virtualu gyvenima, nes tu jy tikrai gyveni del to ir supykai paprasta kaip du kart du :D, paskiau pradejai girtis, kad turi darba. TAI WTF ar normalus suauges zmogus girtusi, kad turi darba? :DDD ir paskutinis dalykas kuri tau noriu pasakyt, kad suauges zmogus tikrai nesigincytu taip kaip tu. Pats paziurek is sono ir suprasi kokia nesamone katik parasiai. :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris be jokiu modu prisijungi ir zaidi is servo jokio pelno nenoriu seip sau sukuriau.

 

server ip: 5.20.68.41 arba su port 5.20.68.41:25565

 

Kas neturi stai technic launcher susirandat hexxit ir zaidziat http://www31.zippyshare.com/v/43050762/file.html

biski nesuprantu kaip tu cia zaisi hexxit be modu :DDDDD

-Rep

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...