Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Simas mapping & webing ( pigiai )

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3454 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Mapp darbai:

┬á ┬á ┬á ┬áSveiki, kaip matote i┼í temos pavadinimo mappinu ir webinu. I┼í prad┼żi┼│ apie mano mappus. Mappinu gan ilgokai, 2 ar 3 metus. Dabar i┼ígirsit keistok─ů dalyk─ů. Da┼żniausiai mappinu su MTA, nes ┼íi programa man i┼í pat prad┼żi┼ź pasirod─Ś suprantamesn─Ś ir geresn─Ś. Jei k─ů turiu ir patirties su mapp constructionu, ta─Źiau ma┼żai. U┼ż mapp darbus daug neimu. Atsiskaitymo tvarka vienintel─Ś ir tokia tvarka:

1. U┼żsisakom darb─ů
  2. Aš jį padarau
  3. Atsiun─Źiu FOTO arba VIDEO'
  4. Pervedat man pinigus banko pavedimu. Pra┼íy─Źiau SKUBIU, ta─Źiau neb┼źtina.
  5. Gaunate savo darb─ů.
  6. D┼żiaugiat─Śs

WEBAI:

┬á ┬á ┬á ┬á ┬áTaigi parduodu nesukoduotus dizainus. Juos darau ne tik IPB (invision power board) kaip visi ─»prat─Ö, bet ir kitokius, niekur nematytus forum┼│ ar ┼íeip tinklalapi┼│ dizianus. Nor─Ś─Źiau pasigirti tuo, kad pas mane kainos n─Śra didel─Śs, ir visada galima der─Śtis. Mano kainos, nebent i┼ískirtinius atvejus, nevir┼íyja 25 lit┼│ sumos. Visk─ů kuriu greitai ir patikimai, ta─Źiau┬áNEEINU┬ápirmas.

Pasi┼źlymas galioja iki mano gyvenimo sampe pabaigos.

A─Źi┼ź,

Simas

Redaguota , nario Simas Samp
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3454 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...