Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sampnuoma.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pristatau http://www.sampnuoma.lt projektą, prie patobulinimų dirbau gana ilgai, taip kad nenusivilsite su valdymu, visos paslaugos automatizuotos.

Šiuo metu galime jums pasiūlyti patogų paslaugų valdymą, automatizuotą užsakymą, ir svarbiausia - gerą kokybę už prieinamą kainą. Šiuo metu jau talpiname: SAMP ir VENTRILO serverius.

Kainos:

http://www.sampnuoma.lt/paslaugos.html

Šiek tiek puslapio privalumų:

• Balanso kaupimas Jūsų sąskaitoje.

• Gautų sms žinučių informacija su tekstu, rodoma: SMS tekstas, Numeris, Data, Laikas, Suma.

• Serverio nustatymų (server.cfg) keitimas puslapyje.

• Serverio valdymas puslapyje (įjungimas, išjungimas, perkrovimas).

• Serverio versijos pakeitimas (0.3a, 0.3b, 0.3c, 0.3d,0.3x), visiškai automatiškai.

• Automatinis pluginų diegimas.

• Serverio failų teisių suteikimas.

• Automatiškas paslaugų užsakymas, pratęsimas.

• Prisijungimų istorija su detalia informacija.

• FTP slaptažodžio keitimas.

• Galimybė turėti kelias paslaugas vienoje sąskaitoje.

• Galimybė daryti serverio kopijas.

• Labai patogus valdymas

• Ir kita..

Dabar vyksta akcija!@!!!! Samp serveris kainuojas vos tik 1lt. KLAUSIMAS O KODEL TAIP PIGIAI? O tai tam kad jus išbandytumet mūsų teikiamas paslaugas.

Taip pat galime paremti jusų samp serveri hostingu. Visa detalesne informacija skype: sampnuoma-lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

...

Sveiki, taigi pristatau http://www.sampnuoma.lt projektą, prie patobulinimų dirbau gana ilgai, taip kad nenusivilsite su valdymu, visos paslaugos automatizuotos.

...

Aš tikiu, kad dirbai labai ilgai, juk tai mano daryta sistema :|

bent jau autoriaus vardą, pavardę būtum palikęs, net nežinau iš kur tu tą sistemą gavai...

Jeigu jau kažkas pardavė be mano sutikimo, tai vadinasi patalpinsiu aš ją nemokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...