Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Kuriamas MC 1.7.2 serveris <-----Reikia tavo nuomonės!!!


Kingas122

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Serverio pobūdis  

29 balsai

  1. 1. Pobūdis



Recommended Posts

Sveiki, beskaitantys supergames nariai, lankytojai.Kaip jau žinote MineManija.com turi TekkiT classic, Feed-the-beast (Unleashed) cracked serverius. Bet pagaliau apsisprendžiau daryti Minecraft 1.7.2 cracked serverį. Tad reikėtų jūsų nuomonės koks būtų idomiausias serveris, ir kas jūsų nuomone būtų konkurencinga dabartiniam Lietuvos didiesiems serveriams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats, pasakyk savo nuomonę, ko norėtum serveryje, nes aš praktikavausi tik modintuose platformose.

Noras sukurti šioje versijoje negalėjo ateiti iš niekur. Bet siūlau pamiršti visus minecraft nuostatus(PVP,Faction,Survival, Minigames...) ir sukurti visiškai naują žaidimą(netiesiogine prasme).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus neturintis savo nuomonės, bei idėjų - nieko nepasieks. Susigalvok pagaliau pats ką daryti, iš žaidėjų gausi tik atgyvenusią rutiną, bei geresnio serverio, nei šūdservis, be Java žinių nesukursi. Tad, galvok savo galva...

 

Btw, MiniGames mano mėgstamiausias Minecraft serverių tipas, tad jį ir rekomenduoju... O kokie jame bus minigame, tai čia realiai tik tavo fantazija. Kiekviename rimtesniame Minigames projekto serveryje, pateikiami jų pačių sugalvoti, visiškai unikalūs Minigames... Ką aš noriu pasakyt, jog tiesiog naudoti viešai prieinamus įskiepius yra žemokas lygis, ir tu taip, aukščiau šūdservio lygio neištempsi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus neturintis savo nuomonės, bei idėjų - nieko nepasieks. Susigalvok pagaliau pats ką daryti, iš žaidėjų gausi tik atgyvenusią rutiną, bei geresnio serverio, nei šūdservis, be Java žinių nesukursi. Tad, galvok savo galva...

 

Btw, MiniGames mano mėgstamiausias Minecraft serverių tipas, tad jį ir rekomenduoju... O kokie jame bus minigame, tai čia realiai tik tavo fantazija. Kiekviename rimtesniame Minigames projekto serveryje, pateikiami jų pačių sugalvoti, visiškai unikalūs Minigames... Ką aš noriu pasakyt, jog tiesiog naudoti viešai prieinamus įskiepius yra žemokas lygis, ir tu taip, aukščiau šūdservio lygio neištempsi. 

 

Užteks tų tavo "šūdserverių". Tavo pranešimas kiekvienoje temoje nieko nepakeis(taip pat ir mano ar kitų). Jiems tereikia sugalvot visiškai naują idėją, ir ją didžiąja dalimi galima įgyvendinti dažnai ir iš platintų pluginų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užteks tų tavo "šūdserverių". Tavo pranešimas kiekvienoje temoje nieko nepakeis(taip pat ir mano ar kitų). Jiems tereikia sugalvot visiškai naują idėją, ir ją didžiąja dalimi galima įgyvendinti dažnai ir iš platintų pluginų.

 

 

Platinti įskiepiai - jau įgyvendintos idėjos. Tad tai nebus unikalu... Nesugalvojus savo idėjos ir pačiam, savarankiškai jos neįgyvendinus, aukštesnio lygio nepasieksi... O dėl mano komentarų esmės - nemažai psyhinių, ar šiaip nelabai normalių, dėl mano, kaip ir dėl unitazo pranešimų pasitraukė iš šio forumo... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...