Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KNIFE VIP [1.2]


lowlight

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

KNIFE VIP

 

Taigi atnaujinau šį seną pluginą http://www.supergame...3499-vip-knife/, tai buvo mano antrasis pluginas kuriame buvo daug klaidų. Tačiau dabar ištaisiau, pagražinau ir patobulinau pluginą.

Ką gauna vip:
Kitoki peilio skiną (kraujuotas kardas), bei garsus
Givybiu už nužudymą

Pjaunant sieną atsiranda žiežerba
Vipmenu, kuris įsijungia atsiradus

Ką sudaro vipmenu:
1. Givybiu regeneracija
2. Glock (Galima išjungti per cvar)
3. Flash granata
4. Givybės (Galima nustatyti per cvar)
5. Gravitacija (Galima nustatyti per cvar)
6. Greitis (Galima nustatyti per cvar)
7. 80% mažiau matomas

Taip pat yra pasirinkimas įsiminti pasirinkima, tokiu atveju atsiradus bus automatiškai parinktas paskutinis dalykas. Norint vėl aktivuoti vipmenu reikia parasyti /aktivuoti

Cvar:
vip_glock 1 | 0 - neleisti pasirinkti glock, 1 - leisti
vip_glock_hs_kill 1 | 0 - leisti su glock nužudyti į galvą, 1 - neleisti (tokiu atveju lieka 1 givybė priešui)
vip_health 25 | kiek givybių gauni pasirinkus
vip_speed 400 | koks būna greitis pasirinkus
vip_gravity 7 | gravitacija pasirinkus, skaičius nuo 1 iki 9
vip_regen 1 | po kiek givybiu regeneruojas pasirinkus
vip_killhp 5 | po kiek givybiu gauni už nužudymą

Padariau jog būtu lengvai galima išimti peilio modelius, garsus ir givybių pridėjimą. Tiesiog reikia atsidaryti sma faila ir pačiame viršuje bus dalykai kuriuos noresite išimti, pvz:

aš noriu jog butu modeliai, nebutu garsų ir givybių už nužudymą, bet būtų žiežerba pjaunant sieną, tai užkomentuoju taip -

#define KNIFEMODELS // Knife modeliai
//#define KNIFESOUNDS // Knife garsai
//#define KILLHP // Givybes uz nuzudyma
#define VIPSPARK // Ziezerba vipams kai pjauna su peiliu siena

taigi viską ka reikia daryti tai tiesiog užkomentuot tą eilute kurios nenori, nepamirškite sukompiliuoti pluginą.

Pastebėjus bug praneškite, nes šis pluginas labai testuotas nebuvo.

 

Pakeitimų log:

1.2 Pridėta žiežerba kaip vip pjauna sieną
1.1 Paleistas plugino atnaujinimas

ATSISIUNTIMAS:
cstrike.rar - 958.1 Kb

Redaguota , nario lowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Vistiek cia sudas o ne pluginas. As esu senas knife zaidejas ir galiu pasakyt kad tokius pluginus deda tik tie kas nelosia knife nu ir visiski D.E.B.I.L.A.I

1. Aš žaidžiu knife serveriuose

2. Tu tokio plugino per sav. jaučiu net nesukurtum

3. Prie ko čia D.E.B.I.L.A.S? Dėl to jog sukuriau tai ką tu nenaudotum nes neturi knife serverio arba ne tokio tipo knife serverio (Man atrodo tu išvis net serverio neturi -_- )

 

"Counter-strike 1.6 serveriu kurimas. Amxbans idiegimas. Kaina iki 5lt sms  :)  Jeigu turi klausimu susijusius su counter-strike 1.6 rasom man i skype: valer_ka4 padesiu nemokamai  :)"

Iš tavo parašo matos kad tu vaikas, max 15m, už 5lt įdiegs amxbans :D , tai jau nereikia net įsivaizduoti kaip tu serveri sukurtum :DD

Redaguota , nario lowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Del mano paraso tai man poxui ka tu manai yra zmoniu kurie sumoka beto nesu parases kad 5lt uz idiegima parases esu IKI 5LT jai nesupranti ka tai reiskia ne mano bedos :) o del plugino knife serveriui nekurciau net tokio sudo :) tu net turbut net nemoki losti knife ir nezinai kad tie visokie sudai vipe tik maiso tikram knife zaidimui tai tau pasakys bet kuris kniferis :) bet tu tokiu nepazysti del to ir padarei toki beverti suda :) norz kita vertus vip tik vaiku pritraukimui kurie lost nemoka :) ai nu ir dar jai tau 15 tai nereiskia kad ir kitiem tiek pat :) na o del serverio kurimo tai kiekviena kuria savaip mano atveju dar neturejau skundu :)

Redaguota , nario -valerka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nekelk saves į viršų (visi žinom kad tu D.U.C.H.A.S), ir nesijaudink man ne 15m. kaip tau. Jei nežinai tai nekalbėk, nes aš žaides knife serveriuose, o ar trugdo ar netrugdo tai čia jau ne mano reikalas, jei perka vip tai reiškia reikia. Šis pluginas daugiau skirtas knife fun serveriuose (Turbūt nebūčiau pasakes tai niekad nebūtum išmastes su savo durna galva). Ir be to tu tokio "šudo" jei ir norėtum negalėtum sukurti :)

 

Ps. buvo žmonių kurie ieškojo šio plugino, o kadangi jų buvo ganėtinai daug tai atnaujinau šį plugina. (Taigi jei tau šio plugino nereikia tai ir nekalbėk pievų)

Redaguota , nario lowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...