Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Prekiaujiu steam zaidimais!


Flex911

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi prekiauji cs 1.6 steam account'ais bei kitais steam zaidimu accountais bei giftais. (Pagrindas account'ai)

header.jpg?t=1360355165

Kaina:

  • Banku: 12LT
  • Papildymu: 15LT

header.jpg?t=1360273366

Kaina:

  • Banku: 14LT
  • Papildymu: 20LT

header.jpg?t=1385511625

Kaina:

  • Banku: 22LT
  • Papildymu: 30LT

Atsiliepimai apie mane:

ac736264dcd8a7832201cdb044fd9195112.png

5156eca056d4e412df53279402fce066567.png

Kolkas tiek. :)

Redaguota , nario Flex'as.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moliūgas tai čia tik tu.. Galvoji susikūrei nauja paskyra svetainėj ir tu tapai patikimu? susikuriau paskyra kita kad galeciau forume buti aktyvus bei bendraujantys, o man sena acc blocked uz nieka, su valdu rasinejaus sake tvarko kazkas su forumu netaip ir jau neveinam taip. O tu is temos pusk ir nebeateik.

Ai beto, kontaktų nematau.

Atsiliepimus parase skypeje esantys mano pazystami, kontaktu neduosiu nes taipat prekiaji stemais.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiliepimus parase skypeje esantys mano pazystami, kontaktu neduosiu nes taipat prekiaji stemais.

Koks fruktas. Pats parašei, jog atsiliepimus parašė tavo pažįstami, o tai kaip žmonės su tavimi susisieks jeigu tu neduodi savo kontaktų?

Na nieko, kam reikės tai kontaktus galite rasti čia, bei jo visus profilius ir gerą "reputaciją" apie jį: http://cagsolution.blogspot.com/2013/10/apgavikai-virtualioje-erdveje.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks fruktas. Pats parašei, jog atsiliepimus parašė tavo pažįstami, o tai kaip žmonės su tavimi susisieks jeigu tu neduodi savo kontaktų?

Na nieko, kam reikės tai kontaktus galite rasti čia, bei jo visus profilius ir gerą "reputaciją" apie jį: http://cagsolution.b...je-erdveje.html

TU NEPAGEIDAUJAMAS MANO TEMOJE , Nes nusisneki visai!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...