Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu steam acc


Karolis_Bubas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kadangi man steam account'as su žaidimais nebereikalingas nusprendžiau jį parduoti.

Žaidimai :

Call Of Duty : Black Ops 2:Zombies ir Multiplayer

Order of War

Counter-Strike Complite (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike:Source, Counter-Strike:Global offensive ir kiti zero ir t.t.)

Left4Dead 2

Killing Floor

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 4

Grand Theft Auto Vice City

Nfs Undercover

Payday: The Heist

Saints Row 2

Saints Row The Third

FlatOut 2

Deus Ex:Human Revolution

Serious Sam 3: BFE

Sniper: Ghost Warrior

Sniper: Ghost Warrior 2

Worms Fun pack ( Worms, Worms Blast, Worms Crazy golf ir Worm Pinbal)

Worms Ultimate Mayhem

Kainą siūlykite į mano skype : karka539

Pranešu ! - Account'as parduodamas siunciant mokamas sms zinutes arba bankiniu pervedimu, pirmas neinu, kai kviesit skype, pakvietimo pranešime praneškit, kad kviečiat dėl steam account'o pirkimo, iškart siūlykit kainą.

Kas susidomėjot kviečiat ir siūlot normalias kainas, nes žaidimai tikrai buvo brangūs, nes visus žaidimus pirkau gift'ais. Lauksiu :)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nes vakar tik usiregistravau sake cia idek skelbima ir fsio vakar usiregistravau ir idejau aiskiai parasita pirmas neinu nes apipisi plius dar uz 120lt siulai mano vienas games tiek vertas :DD ant pirmo acc bet ne tame esme as pirmas neinu ir tokios zinios

tame ir esmė kad per pigiai
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ble uzpisai su minus rep dejimu per pigiai kad tu tiek siulai tai ka darit *Myliu SuperGames.lt* man skubiai parduodu nors jo nebeparduosiu uz 120lt kaina tuoj bus parasita suskaiciuosiu uz visus games

krc va uz 800lt perki kur tu inpirksi krc 300LT

STOP FREEPOST, jei nori kažką pasakyt į PM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...