Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hark0w ieško projekto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt lankytojai, kaip supratote iš temos pavadinimo, ieškau projekto.

Šiek tiek apie mane - Esu Dangis, man 13 metų, Gruodį bus 14. Jei kam atrodo jog mano amžius - bėda, tai klystate, proto turiu, nesielgiu kaip mažvaikis. Mėgstu būti lauke su draugais, pasėdėti vakarais prie kompiuterio, sportuoti, dažnai einu ant tūrniko, bet kai jau žiema atėjo, tai turnikui ate, nebent reiks namie pasidaryt. Žodžiu tiek, trumpai apie mane.

Kokia iš manęs bus nauda?

1. Moku gražiai mapinti, dirbu su constructor programa. Pavyzdžiai apačioje.

2. Turiu nemažai įdėjų, su savininku jomis pasidalinsiu, bet tik kai to reikės.

Kokie būtų reikalavimai?

1. Projekto savininkas turėtų negailėti pinigų .lt domenui, ir visiems kitiems dalykėliams. Modifikacija turi būti unikali, neplatinta, daroma nuo 0

2. Projekto savininkas, ir komanda (jei tokia yra) turėtų būti nusiteikę rimtai, nemalti taip sakant šūdo, bet ir žinoma nebūti mėmėmis, bendrauti.

3. Projekto savininkas ir komanda turėtų būti patikimi, atsižvelgti į kitų nuomones.

4. Atlygis. Maperio arba Savininko statusas projekte, dalis pelno, ir prieš man įduodant darbus norėčiau gauti šiek tiek pinigų ,kad jei apgautumėt nelikčiau be nieko.

Map darbų pavyzdžiai(nauja tik FC PD, kiti seni):

http://www.supergames.lt/topic/151803-fc-policijos-departamentas-by-hark0w/#entry1059501

http://imgur.com/a/pwt1W

Skype - audangas2

Redaguota , nario Hark0w
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...