Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MCOwners.eu[1.6.4][Bukkit][LT]


NonameLTU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3791 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Kaip ir daugelis čia reklamuojančių savo serverį, pristatysiu ir savajį.

Mano projektas vadinasi MCOwners. Kodėl jis taip vadinasi ? Hmmh.. Šito aš pasakyti negaliu, nes šis pavadinimas buvo

įdomiausias atėjes man į galvą.

Serverio istorija:

Viskas prasidėjo 2013 metų vasaros pradžioje, kai buvo pradėtas kurti PalyGame projektas. Gal būt visi pasakysite,

jog tas projektas buvo paskutinė nesąmonė. Aš su šia nuomone visiškai pritarčiau, nes projektą prižiūrėjo ne tie

asmenys. Šis projektas - visiškai kitoks ir daug įdomesnis, kadangi yra daug minčių, kurios padės projektui

išpopulerėti. Su šiuo projektu, bei manimi dirbti panoro Viktoras(Manticore) !

Prie serverio dirba 4 asmenys, kurie tikisi, jog projektas iškils į aukštumas ir pasieks gero vardo.

Turbūt daugelis paklaus: "Kodėl mes turime ateiti butent į šį serverį ?".

Aš manau, jog todėl, nes serveryje yra Towny pluginas, kuris leidžia kurti miestus, tačiau yra

ir įdomioji dalis. Kiek viename mieste bus parduotuvių plotai, kuriuos nusipirkę žaidėjai galės kurti

savo verslus, tačiau tam reikės turėti licenciją. Jeigu jos nebus - žaidėjas gaus baudą.

Plotas firmai ir licencija kartu kainuoja 3000 LT(virtualiais pinigais).

VIP ir SuperVIP - kaip ir daugelis galvoja, "ai, visokie kit tools ir panašiai..", žinoma, bus ir kit tools, bus ir įvairių kitų komandų kaip /back(grįžti į mirties vietą) ir panašiai.

Tačiau yra vienas bet.. ...paprasti žaidėjai negalės gyventi už miesto ribų. Bet kodėl visa tai rašau prie Vip ir SuperVIP skilties ?

Ogi todėl, jog Vip ir SuperVIP(tiktais) galės gyventi už miesto ribų. Pasibaigus paslaugos galiojimo laikotarpiui, šie turės per 2 dienas išsikraustyti į miestą, nes gautų baudą.

Na, nerašysiu ilgų aš čia poterių, ateisit į serverį ir viską pamatysit !

Serverio IP: mcowners.eu:25565

Serverio svetainė: http://mcowners.eu

Serverio el. pašto adresas: [email protected]

Serverio builderiai: Manticore

Serverio rėmėjai: Manticore

Serverio savininkas: DjPacans

SERVERIS JAU PALEISTAS !!

Redaguota , nario DjPacans
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs tavo serveris nelabai sudomino bachuriuk. Pavadinimas projekto, tikrai šlykštus.

P.S Viską aiškiai rašyk, netempk gumos. Nesistenk, dahują visko prirašyti. Užtenką parašyti, viską apgalvotai. Ir fsio, aprašymas bus originalus ir gražus. (Biškuti paspalvink, raides ir bus gerai ;P. Šviesesnis tekstas atrodys. Pakeisk sriftus ir pnš..) !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui, dėkui visiems :)

iGhostFreEzA - man pačiam patinka, kai būna normaliai aprašyta, kai galiu sužinoti ką serveryje rasiu, tai ir aš noriu kažką aprašyti, kad žaidėjai galėtų pasirinkti kažką geresnio :P

Acnofan - kažką pabandysim :)

Bėje, užmiršau paminėti, kad ką tik startavome..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs tavo serveris nelabai sudomino bachuriuk. Pavadinimas projekto, tikrai šlykštus.

P.S Viską aiškiai rašyk, netempk gumos. Nesistenk, dahują visko prirašyti. Užtenką parašyti, viską apgalvotai. Ir fsio, aprašymas bus originalus ir gražus. (Biškuti paspalvink, raides ir bus gerai ;P. Šviesesnis tekstas atrodys. Pakeisk sriftus ir pnš..) !

Del Pavdinimo pritariu :)

82c0fcd6ea59c497ef0957c947917a65547.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui, dėkui visiems :)

iGhostFreEzA - man pačiam patinka, kai būna normaliai aprašyta, kai galiu sužinoti ką serveryje rasiu, tai ir aš noriu kažką aprašyti, kad žaidėjai galėtų pasirinkti kažką geresnio :P

Acnofan - kažką pabandysim :)

Bėje, užmiršau paminėti, kad ką tik startavome..

Aaaa. Tada suprantama, kad jeigu katik startavote, tai nėra daug ir ko tikėtis. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žadėjome daryti Tekkit Lite, bet modai pjovėsi su pluginais, tai teko viską perkurti ant Bukkit'o.

Iš tekkit serverio, žaidėjų nesulauksi labai daug, bet iš minecrafto (Kurį nolifiną vos ne visi :D ) tai sulauktum daug.

Na, iš tekkit galėtum sulaukti žaidėjų jei keltum į užsienį.

Redaguota , nario Acnofan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tekkit serverio, žaidėjų nesulauksi labai daug, bet iš minecrafto (Kurį nolifiną vos ne visi :D ) tai sulauktum daug. Na, iš tekkit galėtum sulaukti žaidėjų jei keltum į užsienį.
Čia gerai katik pasakei Redaguota , nario MineCoolas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu Vnž jum reik daug tvarkymų jei norite geresnio serverio :D. Nėra visai apsaugų serverio, pluginai viešinami(gal to ir norite). Mapas nedabaigtas(sako kad poto pabaigs)Tai koks tolkas išviso per anksti serverį paleist viešai kai daug trūkumų?.Čia mano nuomonė. WorldBorder neikeltas.Serveris lagina, turbūt silpnas hostas, nes serveris ne toks ir užkrautas.Wilde chestu darynėt neina, tik Vipam? Tai koks tolkas žaisti serveryje kai pilna tokių šūdserviu ir būtinai reik pirkt vipa ar doneitint kad galėtum norm. pažaist :?.

P.S:Serveris Žiaaaaaauuuurei lagina.Jei nenorit kad visi rašytų kad šūdservis,tai ir metas apsaugas nuo ddos ir kt. kelt, nes tuo ir visi grasina :)

Redaguota , nario Garbor
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu Vnž jum reik daug tvarkymų jei norite geresnio serverio :D. Nėra visai apsaugų serverio, pluginai viešinami(gal to ir norite). Mapas nedabaigtas(sako kad poto pabaigs)Tai koks tolkas išviso per anksti serverį paleist viešai kai daug trūkumų?.Čia mano nuomonė. WorldBorder neikeltas.Serveris lagina, turbūt silpnas hostas, nes serveris ne toks ir užkrautas.Wilde chestu darynėt neina, tik Vipam? Tai koks tolkas žaisti serveryje kai pilna tokių šūdserviu ir būtinai reik pirkt vipa ar doneitint kad galėtum norm. pažaist :?.

P.S:Serveris Žiaaaaaauuuurei lagina.Jei nenorit kad visi rašytų kad šūdservis,tai ir metas apsaugas nuo ddos ir kt. kelt, nes tuo ir visi grasina :)

Gal tau nelagina, o kimba kompiuteris ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3791 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...