Peršokti į turinį

Windows 7 sisteminė iranga.


Endis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei savo kompiuteryje norite naudotis sistema „Windows 7“, štai ko reikia: 


•1 gigaherco (GHz) arba greitesnio 32 (x86) arba 64 bitų (x64) procesoriaus 

•1 gigabaito (GB) RAM (32 bitų) arba 2 GB RAM (64 bitų) 

•16 GB laisvos vietos standžiajame diske (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų) 

•„DirectX 9“ grafikos įrenginio su WDDM 1.0 arba naujesne tvarkykle 

Dauguma baimynasi ,kad Windows 7 reikalavimai yra dideli ir nenori rizikuoti. Pagal viršūje esančią lentelę matote reikalavimus. Gal būt Jūs išgasdino RAM skaičius, aišku, jei tiek neturite. Mano nuomone RAM pakanka ir 512. Mano pc, 512 RAM , 2,8 GHz. Naudoju Windows 7 ir žinot ką? Mano nuomone nereikia net jokių 1GB ar 2GB Ram. Viskas eina kuo puikiausiai ir tikrai nėra lago. Tiesa sakant, net greičiau veikia, nei Windows XP SP (1,2,3)! Žaidimai eina puikiai, nelagina, internetas taip pat.

Dar nelabai žinantiems apie Windows 7.

Geriausi ir mano manymu, svarbiausi dalykai:

- Įsirašiūs šiuos Windows, gaunate Auto Atnaujinimus su visais Jūsų kompiuteriui reikalingais draiveriais. (Driver) Nereikės ieškoti diskų.

- Auto Atnaujinimai atsiunčia jums naujausias Internet Explorer versijas, bei kitų įrenginių atnaujinimus, kaip Windows Media Player ir t.t.

- Apačioje įrankių juostoje, kai įjungiate programą ar kt. ,atsirasdavo didelis stačiakampis, kaip čia pavadinus, Iconas,bet Windows 7 bus užimtas tik mažas plotelis.

- Nenorite užimti daug vietos ekrane? Nebėda, svarbiausius dalykus galite susidėti i įrankių juostą apačioje, taip pat su mažu icon'u.

Na čia tik dalis ir gal ne svarbiausi dalykai. Išvaizda taip pat kitokia. Na, jei idomu, tai pasižiūrėkite foto.

e0ddb7273f2298f44c6371147e3ea214279.png

Gal ir nieko įdomaus nepasakiau, na, bet gal kam ir įdomu...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...