Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPB Paslaugos By Armyzzz


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iškarto noriu pasakyti, kad bereikšmių komentarų šioje temoje nenoriu matytu, kad ten pvž aš daugiau sugebu ir t.t Man visiškai neįdomu.

Kokias paslaugas aš darau:

IPB forumo įdiegimas, sulietuvinimas (sulietuvinu ir visus hookus,ar bet ką ko panorėsite).

Dizaino įdiegimas, bei jo pilnas redagavimas.

Hook'ų, modifikacijų įdiegimas.

Sutvarkysiu visus bug'us jūsų forume.

Už paprastus dalykus, kitaip smulkmenas nėimsiu nei cento, bet už sunkesnius ilgiau atliekamus dalykus darysiu tik už atlygį.

Paslaugas atlieku greitai ir kokybiškai!

skype Duosiu PM"E

:)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NU *Myliu SuperGames.lt* ar jūs nesuprantatia kad kuriate 10 temų ar daugiau ir jus nesuprantia kad yra tu weberiu kurie moka daugiau o ne čia iš ipb ir

viskas tai kam kuri temą jeigu ten praitoje temoje irgi yra paslaugos viskas tas pats nueik į koki webshelp ir kelias dienas ar savaites

pasdėjus tu išmoksi tiek pat kiek dabar darai jeigu kuriate tema nors pažiūrėkite ar tokios temos nėra o tu jau kelias kartus

kuriį temą ir tau nedaeina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

NU *Myliu SuperGames.lt* ar jūs nesuprantatia kad kuriate 10 temų ar daugiau ir jus nesuprantia kad yra tu weberiu kurie moka daugiau o ne čia iš ipb ir

viskas tai kam kuri temą jeigu ten praitoje temoje irgi yra paslaugos viskas tas pats nueik į koki webshelp ir kelias dienas ar savaites

pasdėjus tu išmoksi tiek pat kiek dabar darai jeigu kuriate tema nors pažiūrėkite ar tokios temos nėra o tu jau kelias kartus

kuriį temą ir tau nedaeina

*Myliu SuperGames.lt*,aš daug moku,*Myliu SuperGames.lt*,tai dar *Myliu SuperGames.lt* pastumsi, tada tau bus pzdc žmogau,atsipeikėk :) Redaguota , nario Dj_Sajanas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...