Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žadu kurti.


»Ello`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau seniai žaidžiau minecraft'ą ir norėčiau gryžti ir kurti serverį, esu turėjas jau, na bet net nežinau nei kurią versiją kurti nei ką. (Bukkit)

Taigi patarkit kokią versiją rinktis. :? Ačiū - Dar galėtumet pavadinimą padėt galvot bet nesvarbu ;D

Redaguota , nario »Ello`
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu jau pavadinimo nesugalvoji ir versijos pats neissirenki, tai geriau isvis nekurk, nes niekas kitas uz tave nesugalvos ir galu gale nesukurs.

Paprašė padėt tai padėk, o ne freepostink čia......

Pavadinimas: PlayCraft versiją imk naujausia.

Redaguota , nario MrEnderman
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip įsivaizduoju, kitas tavo klausimas bus, gal kas nors galėtų duot serverio failus tai ir tai versijai?

Po velnių nekurk, nes tau nieko neišeis ir nieko nepadarysi, jei viską pradedi taip daryt.

Gali sakyti ką nori, viską kuriu pats. Tiesiog man visada sunkiausia yra pavadinimas visur. Ką padaryt? Esu turėjas ir nevieną serverį. Viską kuriu pats, rankiuoju pats.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali sakyti ką nori, viską kuriu pats. Tiesiog man visada sunkiausia yra pavadinimas visur. Ką padaryt? Esu turėjas ir nevieną serverį. Viską kuriu pats, rankiuoju pats.

O pavadinimas šiaip turi būt galvojamas būtent pagal serverį, o ne sugalvoji pavadinimą ir tuomet darai serverį būtent pagal pavadinimą.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ždž nepatinka nerašot. Nedarau taip kad įkeliu pluginą ir vsio. Taip aš ne savo kuriu. Bet juos editinu žiūriu kas netaip lietuvinu ir t.t dirbu prie vieno plugino gan daug. Bet nepatinka nerašykit.

Man regis, forumas ir yra skirtas tam, kad rašytumėm, o ši tema buvo sukurta būtent tam, jog forumo lankytojai išreikštų savo nuomonę apie tavo kuriamą projektą. Tai kokio velnio tada parinies kai susilaukiai dar vienos teisingos nuomonės, kuri tiesiog nepataikauja ir nepalaiko, o veikiau atsižvelgia į realybę? Redaguoji įskiepius? Leisk atspėsiu, taip tu vadini konfiguravimą? Nes nemanau jog tu koks nors super sajanas ir sugebėtum paredaguoti ne open-source įskiepį, jei aplamai rauki Java ir žinai kaip tai padaryti, lygiai tas pats ir su vertimu į Lt kalbą, ko gero, jei nėra išvestinio kalbos failo, išversti nelabai sugebėtum... Tai ką tu ten savo kuri? Kodėl manai jog Lietuvai reikia dar ir tavojo šūdservio?

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...