Peršokti į turinį

Stronghold of Forthwind Brotherhood


Antuonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

T1hPaqe.jpg

Tariel žemyne nuo seno knibžda blogis. Dėl senovinio prakeiksmo, kurį užtraukė siautėjantys plėšikai dar prieš amžių

amžius, čia kas naktį prisikelia numirėliai ir bastosi ieškodami savęs.

Buvo gerai įdienoję, saulė maloniai čirškino mano veidą, o aš stovėjau ant geros dvidešimties metrų sienos dairydamasis į visas puses. Jaučiausi saugus, po ilgų metų praleistų Gondoro kalėjime ši vieta man tapo tikras rojus. Turėdavau vykdyti savo pareigas, dirbti petys į petį su kitais vaikinais. Savaime aišku, darbas sunkus, tačiau pamažu tempiu ir džiaugiuosi tuo, ką gaunu.

- Valteri! Kapanokis nuo sienos, Bromas tavęs laukia ginklinėj...- eilinį kartą mano mintis pertraukė Kvinas...

Bėgte nulėkęs nuo sienos pasileidau iki ginklinės...- Beje, neprisistačiau, aš esu Valteris, tėvų nepamenu, tiksliau... Nežinau ar turėjau. Užaugau mažame žemdirbių miestelyje, kuris jau seniai paleistas pelenais, maždaug iki keturiolikos visiems aiškinau, jog gimiau toks, koks esu ir atsiradau iš jūros. Įdomu, tiesa? Visiems pristatydavau ... Deja, visi mane vadino vėjavaikiu. Tikriausiai įdomu ką aš čia veikiu. Esu Fortvindų pilyje, ją valdo Fortvindų brolija, nors tikriausiai logiška... Vienintelė savarankiška institucija visame žemyne... Ho, ho.. Reiktų sakyti saloje, Tarielis toks mažas, kad jam labiau tiktų sala...

- Bromai? Kvietei?

- Klausyk vaiki...- Jai nori vieną dieną tapti brolijos nariu TAU reiks rimčiau pasistengti, aš nejuokauja. Supranti apie ką aš? Kaip sutvarkei ginklinę... Brolis Torvaldas tiesiog pasius pamatęs kaip sumetei strėles, nurausiu tau galvą... Eime, taryba tavęs laukia.

Po paskutiniųjų jo žodžių supratau kas bus... Dar vienas moralas, dar vienas svarstymas, kuris pasibaigs savaite darbo virtuvėje. Žinot ką? Ten nėra taip jau blogai. Plauni indus, ruoši maistą visai pilies įgulai... Beje, galima gurkšnoti alų, kurio skonis tiesiog nuostabus! Na, o svarbiausia - niekas nedaužo su kirviu per sprandą. Mus ruošia ir treniruoja sunkiai, dirbame kas dieną... Privalome daug sportuoti ir kovoti...

0c02258c8029af1eabc4e6f427ca5da7372.png

114kRHM.jpg

jA8Evq5.jpg

u5ViXwT.jpg

uiqDlax.jpg

STATĖ: MEIKUS IR SILEIK

REMĖJAI:

521746b6505846288cbb22da178f47b5961.png

Redaguota , nario Meikus a.k.a Shvag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

VISA PILIS PASTATYTA SURVIVAL REŽIME, BE JOKIŲ GIVE AR CREATIVE.

PILIS PASTATYTA THE REALM OF FAIRDEN SERVERYJE.

PILIS PILNAI ĮRENGTA, JOJE YRA:

- KALĖJIMAS;

- VALGYKLA;

- BROLIJOS NARIŲ KAMBARIAI [GYVENAMIEJI];

- BROLIJOS SUSIRINKIMO SALĖS;

- GINKLINĖS;

- SANDĖLIAI;

- TRENIRUOČIŲ SALĖS.

Redaguota , nario Meikus a.k.a Shvag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai patiko tik tai, kad mokat elgtis su Photoshop. Statinys prastokas... (manau iš vidaus geriau atrodo)

statinys nėra prastas tiesiog jo toks stilius kurio tikriausiai jus nesupratote, o su default gal ir kiek praščiau atrodytų, bet esme išlieka tame, kad išmokit žiuret su tekstūrom o ne default....
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...