Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padekit ,Ieskau Scripterio.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi Sveiki ieškau gero,rimto scripterio kaip Bebras arba kazkoks kitas kuris moka gerai scriptinti,aišku jis mane nemokins nemokamai as jam mokesiu, visa kita inf:mano skype:Bogdanek432 kvieskit ir rašykit kad esate scripteris,arba rašykit man čia i až:)Ir dar as noriu pasimokinti scriptinti todėl kad noriu sukurti savo samp serveri ir kad jis butumet ne kažkoks eilinis o kurtas nuo 0 aišku man reikės daug mokintis ir tada gal sukursiu savo samp serveri,aš jau truputi mokų scriptinti bet neišeina , pvz:Sukuriau jau Spawn kuris žaidėjas ateis į sereri jis atsiras tuoj vietuoje kuria aš parinkau,dar mokų kelti i samp serveri mašinas,objektusw.:)

O dabar noriu pasimokinti sukurti Registraciją ir Prisijungimas,aš žiurėjau samp pamokas kaip sukurti samp Registraciją ir Prisijungimą ir negaliu meta visokius errorus todėl noriu kad jus mane pasikomintum taisyklingai viską kurti.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakysiu tiesiai šviesiai: Norėdamas išmokti skriptinti tu turi mokintis pats, žiūrėti pamokas (ne skripto gabalus) į juos gilintis, o jeigu kažkas neišeina - rašyti tarp supportų.

Ne nu man neišėina net negaliu net Registracija ir Prisijungima sukurt,kai kuriu meta errorus ir viskas istrinu viska ir iš naujo kuriu ir neišėina.
Nuoroda į komentarą

Ne nu man neišėina net negaliu net Registracija ir Prisijungima sukurt,kai kuriu meta errorus ir viskas istrinu viska ir iš naujo kuriu ir neišėina.

Nes pradedi nuo gan sunkių dalykų, aplamai normalų prisijungimą yra gan sunku sukurti, pradėk nuo paprastesnių, pvz išsinagrinėk visas funkcijas.
Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...