Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bėda su samsung galaxy s4


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3838 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu samsung galaxy s4 ir kai jį daug naudoju jis pasidaro karštas ir išsikrauna greitai baterija... Gal kas numano ką daryti? Ar panašiai? Išvis kas jam yra?

Karštis yra įprasta, tiesiog turbūt CPU/GPU apkrautas ir kaista, bei tuo pačiu naudoja daugiau akumuliatoriaus energijos ir jį greičiau iškrauną.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip padaryti ,kad nekaistų ? Beje antivurusinėje rodo kai karštas 36 cpu,

Įdėti aušintuvą :D O šiaip, čia normalus dalykas ir nieko nepakeisi. Mažiau apkraudinėk telefoną šūdukais, nes kuo mažesnė CPU apkrova, tuo mažiau kaista.

Mano LG Optimus L9 irgi moką didesnius laipsnius pasiekti, bet tik tada kai ilgiau žaidi kokį "Dead Trigger" ar panašius žaidimus.

Redaguota , nario </PREFIXS>
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdėti aušintuvą :D O šiaip, čia normalus dalykas ir nieko nepakeisi. Mažiau apkraudinėk telefoną šūdukais, nes kuo mažesnė CPU apkrova, tuo mažiau kaista.

Mano LG Optimus L9 irgi moką didesnius laipsnius pasiekti, bet tik tada kai ilgiau žaidi kokį "Dead Trigger" ar panašius žaidimus.

Bet aš tiesiog sms sėdžiu ir užkaistą... Koks tas aušintuvaS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet aš tiesiog sms sėdžiu ir užkaistą... Koks tas aušintuvaS?

Žiūrėk kokios CPU apkrovos kai sėdi prie SMS. Gal tiesiog rašai daug SMS ir dėl ryšio pradeda kaisti, o gal papraščiausiai apkrova. Yra daug dalykų dėl ko jis pradeda šilti. Aišku jei jau labai ten kaista, tai gali pasitikrinti kokiam nors garantinį, ten viska ištestuos ir patikrins. Dažniausiai išmaniems telefonams kaitimas yra normalu.

p.s. paskaityk naudotojo instrukcija, joje dažniausiai būna apie tai parašyta.

Redaguota , nario </PREFIXS>
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėk kokios CPU apkrovos kai sėdi prie SMS. Gal tiesiog rašai daug SMS ir dėl ryšio pradeda kaisti, o gal papraščiausiai apkrova. Yra daug dalykų dėl ko jis pradeda šilti. Aišku jei jau labai ten kaista, tai gali pasitikrinti kokiam nors garantinį, ten viska ištestuos ir patikrins. Dažniausiai išmaniems telefonams kaitimas yra normalu.

p.s. paskaityk naudotojo instrukcija, joje dažniausiai būna apie tai parašyta.

Ok dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3838 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...