Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto


Coffe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai taigi ieškau minecraft projekto serverio kuris būtu ne eilinis, ne poros dienų,Kad turėtu .lt domeną ir gera vps serveriui arba minecraft hostinga.O aš esu weberis,builderis,bei plugineris ir tikrai esu neblogas tad manau galėtumėm sukurti nebloga serverį,susidomėjai? parašyk į skype freestulo arba rašyk čia į komentarus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaityk ką jis moka.Matosi ,kad aklas.

Matosi, kad kažkam reikėtų pasimokyt elementaraus mandagumo.

weberis,builderis,bei plugineris ir tikrai esu neblogas

Nematau nei vieno web pavyzdžio (PHP-fusion nesiskaito), nematau nei vieno statinio pavyzdžio, nematau nei vieno sukurto ir kažkur paviešinto plugino. Ir jis dar sako, kad yra neblogas?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, kad kažkam reikėtų pasimokyt elementaraus mandagumo.

Nematau nei vieno web pavyzdžio (PHP-fusion nesiskaito), nematau nei vieno statinio pavyzdžio, nematau nei vieno sukurto ir kažkur paviešinto plugino. Ir jis dar sako, kad yra neblogas?

Dėl visos kitos info į skype ir nežadu dėt tu visokių paviždžiu reikės į skype parašys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...