Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip atblokuot androidą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Užblokavom netyčia klasioko tlf (tiksliau pats užblockino

:D) Nupiešė 15 kartų neteisingą šabloną ir užsiblokavo, nebeina piešt, galima tik prisijungt prie google paskyros, bet jis nebuvo prisijungęs todėl ir prisijungt neina.. Tai ką daryt, kaip nuimt tą šabloną?

Nerašykit nešk į taisyklą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žinau kas buvo nutikę draugų tel. nutikę tai lieka tik tas varinatas kurio sakei nerašyt kainuos kažkiek tais lt bet nuiims jį.

Kiek maždaug?

Seniau man buvo pavykę kitą draugo tlf atblockint bet ten sena noškė dariau taip:

užblokuotas tlf, užblokavau PIN kodą, įvediau PŪK kodą tada sukūriau PIN ir nebebuvo kodo gal veiktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek maždaug?

Seniau man buvo pavykę kitą draugo tlf atblockint bet ten sena noškė dariau taip:

užblokuotas tlf, užblokavau PIN kodą, įvediau PŪK kodą tada sukūriau PIN ir nebebuvo kodo gal veiktu?

Aš ant nokijos ir tą patį esu padaręs , bet kiek esu girdėjas ant android man atrodo taip neina reik nešt kad nuimtų taisyukloje šabloną. Galbūt sumelavau bet sakau kaip girdėjąs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, reik kažkiek laiko palaukti, kad atsiblokuotų,bet tiksliai nežinau. Pabandyk išjungti telefona, užblokuok pin kodą, tada įvesk puk kodą, ir gal tada leis atrakinti telefoną.

nu gi sakau UŽSIBLOKAVO, o ne ant trumpo laiko..

Android'e privaloma nurodyti savo google paskyra. O šiaip, jei nemoki naudotis google ir nieko nenusimanai apie android, nešk į taisykla ir mokėk pinigus. :D

kad tas tlf grybą pjauna, veda jis paskyros nick, pw spaudžiua ,,kitas arba registruotis" ir nieko nevyksta tik ištrina pw ir nick..

nesk i taisykla

...

Dar klausimas, su trijų migtukų kombinaciją prijungus PC sudėtinga ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Užblokavom netyčia klasioko tlf (tiksliau pats užblockino

:D) Nupiešė 15 kartų neteisingą šabloną ir užsiblokavo, nebeina piešt, galima tik prisijungt prie google paskyros, bet jis nebuvo prisijungęs todėl ir prisijungt neina.. Tai ką daryt, kaip nuimt tą šabloną?

Nerašykit nešk į taisyklą..

Gyventum arti , padeciau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žiurint dar koks androidas,

Aš savo galaxy tai ę mygtuku kombinacija atblokavau ko laisviausiai,

Išjungi telefoną jai tai imanoma padaryt jai ne batarke išemi,

Ijungineji telefona ir laikai ta vidurini apačioje žodžiu laikai abu

Poto tik atsiradus užrašui Samsung kažkas tokio atleisti ijungimo mygtuka bet vidurinį kitaip sakant HOME laikyt

Turi isijungti tokia lentelė ir spaudi Reboot kažka tokio valdyti su garso klavišais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...