Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas telefonas? Patarkite


Justas Š.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau beveik du metus naudoju savo Samsung Galaxy Note, jokių nusiskundimų neturiu, puikiai viskas veikia iki šiol, nestringa, viskas okey. Nors dabar ne apie mano dabartinį telefoną, užsinorėjau naujo telefono, nes dabartinis atsibodo.

Kokį telefoną patartumėt? Kad būtų geresnis, galingesnis už Samsung Galaxy Note, nors, kad kainos taipogi nebūtų kosminės. :shok: Samsung modeliai manęs nelabai domina, :| nors jeigu neblogas pasiūlymas, tai gal ir užmeščiau akį.

Šiuo metu esu nusižiūrėjęs Sony Xperia Z, kaip manot, ar tai geras variantas po Samsung Galaxy Note? Ar apsimoka pirkti būtent tą telefoną? Ar yra geresnių pasiūlymų? Savo nuomonę parašykite, būtinai viską perskaitysiu ir apsvarstysiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xperia Z geras telefonas bet ekranas prastas su labai prastu matymo kampu, as tavo vietoj palaukciau LG G2 (http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/g2_d802.html) tuoj prades prekiaut arba Nexus 5 kuri releasins si menesi, o jeigu nenori laukt tai geri variantai butu Nexus 4, HTC One, nu dar S4/N2 geri, galima siaip ir Xperia Z bet as jo neimciau del TFT ekrano ir stiklinio korpuso kuris ciupinejasi labiau netgi uz iPhone 4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar buvau salone. Apžiūrinėjau tą Xperia Z, visi per daug nuvertina tą ekraną, kadangi iš visų kampų apžiūrėjau ir tik vos vos prastesnis ekranas, internete, youtubėje ir t.t. gal ir atrodo, kad labai jau prastas, bet taip tikrai nėra. O nokia telefonai manęs nedomina tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar buvau salone. Apžiūrinėjau tą Xperia Z, visi per daug nuvertina tą ekraną, kadangi iš visų kampų apžiūrėjau ir tik vos vos prastesnis ekranas, internete, youtubėje ir t.t. gal ir atrodo, kad labai jau prastas, bet taip tikrai nėra. O nokia telefonai manęs nedomina tikrai.

Tada siulau imti IPHONE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar buvau salone. Apžiūrinėjau tą Xperia Z, visi per daug nuvertina tą ekraną, kadangi iš visų kampų apžiūrėjau ir tik vos vos prastesnis ekranas, internete, youtubėje ir t.t. gal ir atrodo, kad labai jau prastas, bet taip tikrai nėra. O nokia telefonai manęs nedomina tikrai.

Dazniausiai skirtumas pasijaucia kai zaidi zaidimus su tuo akselerometru pvz. Temple Run ar koki racing, priprast galima jeigu tam salone prie xperia z prijungtas koks HTC One ar S4 tai palygink ju ekranus su Z, matysis kur spalvos normalios o kur isplaukusios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tada siulau imti IPHONE

Nu taip, po Note, su milžinišku ekranu, pereit prie iPhone - akys išvarvės žmogui :D

Vakar buvau salone. Apžiūrinėjau tą Xperia Z, visi per daug nuvertina tą ekraną, kadangi iš visų kampų apžiūrėjau ir tik vos vos prastesnis ekranas, internete, youtubėje ir t.t. gal ir atrodo, kad labai jau prastas, bet taip tikrai nėra. O nokia telefonai manęs nedomina tikrai.

Mano asmenine nuomone, nėra verta švaistyti pinigus, šokant nuo vieno vidutinško telefono, prie kito, irgi vidutiniško. Geriau jau tada tikrai kaip kažkas sakė, palaukti LG G2 ar Nexus 5. Bent jau akivaizdžiai pasijaus pranašumas prieš Note :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na iPhone imti nesiruošiu, kadangi ir kaina jų nėra maža ir savo specifikacija labai smarkiai nepasižymi.

Laukt naujų telefonų irgi nelabai norisi, kadangi šiuo metu naujausi telefonai savo kaina kandžiojasi, o aš kaip jau sakiau, nelabai noriu daug leist.

O dėl HTC One, tai man nepatinka, kad jo kameroje yra tik 4 MP ir nesideda atminties krotelė, bet kažkaip keista, kad tokiam telefone tokių minusų yra, tai gal aš net blogai persiskaičiau kažką, arba blogą šaltinį radau, tai jeigu žinot ar čia tiesa ar ne, tai parašykit. Nors HTC One ir kaina jau irgi nemaža, bet pamastyti manau bus verta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na iPhone imti nesiruošiu, kadangi ir kaina jų nėra maža ir savo specifikacija labai smarkiai nepasižymi.

Laukt naujų telefonų irgi nelabai norisi, kadangi šiuo metu naujausi telefonai savo kaina kandžiojasi, o aš kaip jau sakiau, nelabai noriu daug leist.

O dėl HTC One, tai man nepatinka, kad jo kameroje yra tik 4 MP ir nesideda atminties krotelė, bet kažkaip keista, kad tokiam telefone tokių minusų yra, tai gal aš net blogai persiskaičiau kažką, arba blogą šaltinį radau, tai jeigu žinot ar čia tiesa ar ne, tai parašykit. Nors HTC One ir kaina jau irgi nemaža, bet pamastyti manau bus verta.

4 ultrapikseliu, ne megapikseliu kamera, sugeria daug daugiau sviesos nei megapikseliai ir nezoominant galima isgauti geresne nuotraukos kokybe nei su 8 MP kamera http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=3&idPhone1=5313&idPhone2=4238

Be to, HTC One turi 32 GB vidines atminties, tai nemanau kad tau kada prireiks tos atminties korteles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na iPhone imti nesiruošiu, kadangi ir kaina jų nėra maža ir savo specifikacija labai smarkiai nepasižymi.

Laukt naujų telefonų irgi nelabai norisi, kadangi šiuo metu naujausi telefonai savo kaina kandžiojasi, o aš kaip jau sakiau, nelabai noriu daug leist.

O dėl HTC One, tai man nepatinka, kad jo kameroje yra tik 4 MP ir nesideda atminties krotelė, bet kažkaip keista, kad tokiam telefone tokių minusų yra, tai gal aš net blogai persiskaičiau kažką, arba blogą šaltinį radau, tai jeigu žinot ar čia tiesa ar ne, tai parašykit. Nors HTC One ir kaina jau irgi nemaža, bet pamastyti manau bus verta.

Taip, jau kažkas sakė, kad ten ne MP, o ultrapikseliai. Jų raišką žymiai didesnė, nei MP. Ir kaip tau gali 32gb neužtekti telefonui?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei esi priprates prie didelio NOTE ekrano, tai tiktų - http://www.mobili.lt...g_pro_e986.html

Iš Sony telefonų manau geriausias ir vienintelis kurį imčiau - http://www.mobili.lt..._xperia_z1.html

O šiaip siūlau palaukti LG G2, manau vienas geresnių "flagmanų" dabar. Kaina turėtu būti panaši į Galaxy S4... http://www.mobili.lt...2.html?show=all

Su XPERIA Z, tau bus bėdų, nes jo ekranas tiesiog renka pirštų antspaudus (bet atsparus vandeniui). Tai pat neilgai trukus išeis vienas geriausių androidų, jei neklystų LG Nexus 5, jis turės naujausia Android 4.4 (KitKat) versija ir daug daug pribumbasų, o kas geriausia jog jo kaina neturėtu būti didesnė už Galaxy S4 - http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php

Geriau palauk mėnesiuką ir nusipirk gera daiktą.

Redaguota , nario </PREFIXS>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prefixai, Kaina G2'o Nemanau ar bus tokia didelė, kaip ir S4'to. Kadangi užsieny buvau radęs šį telefoną vos už 1700lt. Su visa garantija, visais dokumentais, Na o už "samsungo S telefonus" Moki tik už pavadinimą. Kadangi Atsirado naujasis LG L9 II, kaina yra vos 900lt. O pagal specus yra toks pat kaip ir S3. Na, S3'ame yra geresnė vidinė atmintis, t.y 16gb. Na, o šiaip galėtum imti Xperia Z, arba Z1. O jei sugebi palaukt, tai tikrai G2 to vertas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai ačiū jums už atsakymus, greičiausiai žiūrėsiu į Sony Xperia Z ir HTC One, nes jie man labiausiai prie širdies ir nėra labai sunku rasti už priimtiną kainą.

O laukti naujų telefonų aš nesiruošiu, kadangi dabar sėdžiu be telefono, nes savajį Galaxy Note jau pardavęs esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai ačiū jums už atsakymus, greičiausiai žiūrėsiu į Sony Xperia Z ir HTC One, nes jie man labiausiai prie širdies ir nėra labai sunku rasti už priimtiną kainą.

O laukti naujų telefonų aš nesiruošiu, kadangi dabar sėdžiu be telefono, nes savajį Galaxy Note jau pardavęs esu.

Šiaip jei nori pirmas gauti naujausius androidus, imk LG Nexus 4, jo kaina gera, greitas ir kokybiškas googlės telefoniukas. http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/e960_nexus_4.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar kartą ačiū visiems, kurie bandė padėti, visi, kurie bent kažkuom man padėjo gavo +rep. Greičiausiai, kad liksiu prie savo varianto - Sony Xperia Z, nes ekranas man nepasirodė salone toks baisus kaip tikėjausi ir kaip rašo internete, nors dar svarstau ir apie HTC One pirkimą. Žiūrėsiu kokia kaina pasitaikys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...