Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IOS diskų skaidymas, help


Vegasas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

09c214cb6d6d76f0812024e7f38cfa7a562.jpg

e053fe754ded393a5ecff9b4b6105bb9814.jpg

Situacija tokia. Dabartinis diskas kurį galiu išskaidyt yra pirmas, kuris yra 100 mb.. Antrasis diskas yra 465 gb. Tačiau instaliavūs windowsus rodo tik tą su daugiau vietos. Taigi ko man reikia. Aš noriu, išskaidyt diską į dvi dalis, tačiau negaliu nes visa atmintis sukeltą į tą kitą kurio skaidyt aš negaliu. Klausimas, jeigu pamygu delete mygtuką, kuris pašalintų diską su didesne vieta, vieta grįžtų atgal į tuo 100 mb ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tą kur 100mb palik, vis tiek nepasigesi tiek, o ant 465gb, paspausk Extend ir parašyk savo norimus skaičiukus į kiek nori skaidyti jį, kad būtų antras vietinis diskas.

Tas ir yra, kad neleidžia man jo pamygti ant to disko kur yra daugiau vietos. O ten kur yra 100 mb leidžia, nes tas diskas lyg pagrindinis C, tačiau per windowsus rodo tik vieną diską C kuris yra su 400 gb. Todėl ir klausiu jeigu ištrinčiau tą su 400 gb ar ta vieta grįžtų į tuos 100 mb.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas ir yra, kad neleidžia man jo pamygti ant to disko kur yra daugiau vietos. O ten kur yra 100 mb leidžia, nes tas diskas lyg pagrindinis C, tačiau per windowsus rodo tik vieną diską C kuris yra su 400 gb. Todėl ir klausiu jeigu ištrinčiau tą su 400 gb ar ta vieta grįžtų į tuos 100 mb.

Tada padaryk taip, ištrink tą vietinį diską. Visus tuos 465gb, ir tada viskas persimes į tą 100mb nepadanaudotą vieta, ir juos suskaidyk į dvi dalis, nes vietinio dabar atsiminiau nesuskaidysi kai jis pats nėra sumestas į nepanaudotą vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...