Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlymas vertas didelio dėmesio (Daugiau senbuviam, kurie atsimena senus supergames.lt laikus)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Turiu Pasiūlyma, Jog reik gražinti senaji supergames.lt, tikriausiai senbuviai pamenat kai buvo FLT, visi bandydavo ju gauti, darydavo kitiem GFX, parduotuves gfx buvo, ir šiaip už kitokius darbus FLT dalindavo, labai geri laikai, senoji forumo versija žymiai geresne buvo už šitą, daug nariū išėjo dėl to kad ši versija pasirode apgailėtina, ir taip tai tiesa 100proc., naujieji nariai, kurie nemate senos versijos, aš esu tikras, jums patiktu, nes ten ne tik atsakinėtumet i temas, o ir Forumo Litus užsidirbtumet, kiti matytu kiek turit, top turtingiausiu nariu budavo kurie daugiausiai FLT Turi (FLT - Forumo Litai). Na kiek aš pripasakosiu,

PAKELKIME NE TIK DVI RANKAS, BET IR KOJAS VISOM KETURIOM IR ATSAKOM I TEMA KAD REIK GRAŽINTI SENAJA VERSIJA!!!

Redaguota , nario Toxer
  • Teigiamai 7
  • Neigiamai 1


 

Matai.. Seniesiems nariams patiko senasis forumas, dabar senų narių vos keletas. O naujiems, reikia kitokio, ne seno forumo, vos tik pakeitėm taip, kaip dabar yra , lankomumas daug kartų šoktelėjo į viršų :) Todėl negražinsim senojo forumo, o eisim vis pirmyn :)

Patinka naujiem nes nemate koks zjbs buvo senas, ateina nauji, atsikratot senu taip darydami, o tai nera labai grazu :).

  • Teigiamai 3


 

Matai.. Seniesiems nariams patiko senasis forumas, dabar senų narių vos keletas. O naujiems, reikia kitokio, ne seno forumo, vos tik pakeitėm taip, kaip dabar yra , lankomumas daug kartų šoktelėjo į viršų :) Todėl negražinsim senojo forumo, o eisim vis pirmyn :)

Padaugėjo tik reklamerių ir apgavikų. Pritariu 3auris, jog reikia FLT sistemos ir pagaliau sutvarkyti REP'us.

Pritariu. Senas forumas tiesiog buvo per daug įdomus ir jame pastoviai sedėdavau. Tiek medaliai, tiek FLT bei kiti dalykai labai patiko. Tačiau gaila, kad neįmanoma sugražinti seno forumo.

Vaaa priminei, medaliai, dar sedejau ir galvojau kazkas dar nnt zjbs budavo, MEDALIAI! Va sito irgi truksta nnt.


 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...