Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pagalbininkai


lukas19

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Cha.nepergyvenk del mano kalbos ziniu.man ir ziniu ir metu pilnai uztenka..esme ta.kad as rasau per telefona gudruoli.mat kalbininkas atsirado.

Jei tau užtenka visiško minimumo, tai sėkmės šluojant gatves, ar valgant iš konteinerių... Kokios dar žinios, kai tik kelis nereikšmingus žodžius sugebi parašyt o paskui vien tik teisintis, nes daugiau nieko ir nelieka kai visi "gaidžiu vadina"... Aš irgi aną komentarą rašiau per telefoną ir kas čia tokio? Gal nemoki ar nesugebi nustatymuose įsijungti normalios LT klavietūros? Nors tai nesvarbu, jei bent rašytum suprantamai ir be klaidų, tai jau būtų gerai, bet taip kaip matau nėra. Su tokiom matomom žiniom kaip tavo ir tokiu požiūriu, net iki elementariausio šūdservio tau dar tolokai, o gal tiesiog reikėtų paūgėt, pribręst, tada bent mokant rašyt forumus teršt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma as jau uzdirbu pinigus.antra kur tu matai pas mane klaidu rasybos? Trecia.ne visi turi marias laiko sedeti ir kurti eiles apie serveri.ir kaip tu man dristi draskyt akis.kai tu net nesugebi elementariausio zodzio klaviatura parasyti be klaidos?

Pas tave pilna rašybos klaidų - jokių nosinių, taškų, varnelių ir t.t. O jei nori kad ateitų žmonės į serverį, tai ir reikia eiles rašyt. Dauguma net neskaito, jei aprašymo nėra.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas tave pilna rašybos klaidų - jokių nosinių, taškų, varnelių ir t.t. O jei nori kad ateitų žmonės į serverį, tai ir reikia eiles rašyt. Dauguma net neskaito, jei aprašymo nėra.

Būtum mažuti sekęs temą,būtum pastebėjęs mano pasakymą apie tas nosines ir t.t.Ot vat pagaliau prie pc prisėdau,gal norit rašybos dabar konkursą kokį surengti mažieji kalbininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prie ko čia mažieji kalbininkai, jeigu tyngi kurt eilės apie serveri arba net neturi laiko tuom užsiimtu tai xuli išvys užsiiminet tokiais dalykais o.O jei tau jau pakankamai metų ir pats jau užsidirbi pinigus ir sedi prie minecraft o.o jau laikas šeima kurt jegiu pats užsidirbi, nebegyveni su tėvais,o čia bled meto litus į kažkokius šūdservius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma as jau uzdirbu pinigus.

Visų pirma aš jau turiu senelę ir ką tu man :D? Pinigus užsidirbame daug maž visi, taigi, jei tau čia atrodo metų pasiekimas, tai lygis nekoks, nes tiesiog reikia dirbti, jog užsidirbtum, o tą daro dauguma, taigi kaip ir sakiau - nieko čia įspūdingo jog ir tu sugebėjai pirma ar kelinta ten kartą užsidirbti kelis litukus. Na o jei kalbi apie tai, jog jau esi įsidarbinęs rimtame darbe, tai nelabai išsilavinusiai atrodo kai nesugebi be klaidų parašyt sakinio, jau nekalbant apie bent mažutį aprašymą...

antra kur tu matai pas mane klaidu rasybos?

Amm, maždaug kas antram tavo žodyje, nekalbant apie sakinio skyrybą...

Trecia.ne visi turi marias laiko sedeti ir kurti eiles apie serveri.ir kaip tu man dristi draskyt akis.kai tu net nesugebi elementariausio zodzio klaviatura parasyti be klaidos?

Na paprastam aprašymui daugiau kaip 5min nelabai manau ir sugaiši, na nors jei sakai jog tau "marių" laiko tam būtinai prireiktų, tai apie tavo rašymo ypatumus irgi galima susidaryti tam tikrą nuomonę... O dėl mano rašybos, tai gal kabinėkis tada, kai pats normaliai rašysi, na ir kai žinoma aš kokią nors klaidą padarysiu, o ne iš "lempos"...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...