Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

o tipo senas stats pluginas isjunkti? ar ijungt abi? nes abi ijungti, pakeiciau dizaina ir raso serveris isjungia si komanda..

Taigi parašiau, kad reikia abiejų. Ir į tavo klausimą buvo atsakyta. Tiesiog temą reikia atidžiau skaityti. :)

Indigo dar vienas klausimelis. Kodel kai idedu sy plugina dingsta /rank? reikia rasyt /rankstats... O man reik /rank! :| :pistols:

Net neįsivaizduoju. :D Bet bandyk parsisiųsti iš naujo (pirmame pranešime nuoroda), nes pakeičiau su pluginu, kurį naudojau savo serveryje ir kuris rodė /rank. Jeigu vistiek nerodys, pasitikrink ar įjungti reikalingi moduliai (csx, cstrike, nvault) ir ar tavo AMXX versija bent 1.8.1.

Kadangi daug kas neperskaito visko iki galo ir nežino dėl ko neveikia, tai pakeičiau parsisiuntimo nuorodą (žiūrėti pirmą pranešimą). Dabar pluginas rodys šias komandas: /hp, /statsme, /rankstats, /me, /rank, /top15, /stats. Jeigu reikės papildomų komandų (arba išjungti kai kurias jau įjungtas), tai „.sma“ faile peržvelkit <103-133> eilutes (prie norimos funkcijos pakeiskite į vienetą jeigu norite įjungti; į nulį, jeigu norite išjungti).

*Wuff*

34h9p39.gif

kame beda rasau /rank raso 432 vietoje esu arba ten sove raso irgi nesamoninga ranka o kai parasau /top15 lieka tas senas ir geras rankas kur tiksliai rodo 4 vietoj esu kaip padaryti, akd ten ir ten ta pati rodytu ka top15 rodo?

Atsinaujink Rank išvis...Tiksliau Rank vietas atnaujink,kitaip sakant visus statusus atsinaujink.Kaip atsinaujinti: cs16-serverio-pam/rank-top15-atnaujinimas-t643.html turėtu padėti

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

va sito plugino nustatymai:

public KillerChat = 0 // displays killer hp&ap to victim console

// and screen

public ShowAttackers = 0 // shows attackers

public ShowVictims = 0 // shows victims

public ShowKiller = 0 // shows killer

public ShowTeamScore = 0 // shows team score at round end

public ShowTotalStats = 0 // shows round total stats

public ShowBestScore = 0 // shows rounds best scored player

public ShowMostDisruptive = 0 // shows rounds most disruptive player

public EndPlayer = 0 // displays player stats at the end of map

public EndTop15 = 0 // displays top15 at the end of map

public SayHP = 0 // displays information about user killer

public SayStatsMe = 0 // displays user's stats and rank

public SayRankStats = 0 // displays user's rank stats

public SayMe = 0 // displays user's stats

public SayRank = 0 // displays user's rank

public SayReport = 0 // report user's weapon status to team

public SayScore = 0 // displays team's map score

public SayTop15 = 0 // displays first 15 players

public SayStatsAll = 0 // displays all players stats and rank

public ShowStats = 1 // set client HUD-stats switched off by default

public ShowDistHS = 0 // show distance and HS in attackers and

// victims HUD lists

public ShowFullStats = 0 // show full HUD stats (more than 78 chars)

public SpecRankInfo = 0 // displays rank info when spectating

Na va, ir prie norimų funkcijų pakeiskite į vienetą.Tada reikės sukompiliuoti ir naujai sukurtą failą pakeisti senu, kad pasikeistų serveryje.

P.S. Pluginas tikrai veikia, jeigu neveiktų, nematytumėt nei vieno dizaino nuotraukos, kurias padariau savo serveryje. :D

man neleidzia keisti situ dizainu nzn kdl....

-- Papildyta --

nu wa jau kaip ir sutvarkiau db reik suzinoti kaip ijunkti ji :D

nes meginu rasyti /top15 nieko poto /top

irgi nieko raso server options disable nors viskas on

-- Papildyta --

[09] > Read cvar "csstats_rank" "0" ........................... [OK]

[09] > Read cvar "csstats_maxsize" "1" ........................ [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_duration" "12.0" ................. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_freeze" "-2.0" ................... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_shell_mode" "1" .................. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_design" "1" ...................... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_top_dmg_enabled" "1" ............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_top_hs_enabled" "1" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_top_bot_enabled" "1" ............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_top_topx_enabled" "1" ............ [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_day_stat" "1" .................... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_conn_msg_enabled" "1" ............ [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_conn_msg_effect" "2" ............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_conn_msg_color" "0" .............. [OK]

[09] > Unknown cvar "amx_statsx_conn_msg_show" ................ [ERROR]

[09] > Read cvar "amx_statsx_conn_msg_visit" "1" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_enabled" "1" .................. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus" "1" .................... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus_1h" "250" ............... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus_2h" "500" ............... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus_3h" "1000" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus_4h" "2000" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus_5h" "5000" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_pt_bonus_anonce" "1" ............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_award_enabled" "1" ............... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_award_cash" "1000" ............... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_award_chance" "0.1" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_award_anonce" "1" ................ [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_marquee_enabled" "1" ............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_marquee_effect" "0" .............. [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_marquee_color" "0" ............... [OK]

[09] > Read cvar "amx_statsx_marquee_position" "0" ............ [OK]

ten turi but erroras?

man neleidzia keisti situ dizainu nzn kdl....

-- Papildyta --

nu wa jau kaip ir sutvarkiau db reik suzinoti kaip ijunkti ji :D

nes meginu rasyti /top15 nieko poto /top

irgi nieko raso server options disable nors viskas on

[09] > Unknown cvar "amx_statsx_conn_msg_show" ................ [ERROR]

ten turi but erroras?

Nežinau kada siunteisi, bet čia visai nesenai pakeičiau parsisiuntimo nuorodą su įjungtomis kai kuriomis funkcijomis. Visos veikė mano serveryje. Turėtų veikti ir pas tave. Bet jeigu vistiek dar neveikia, tai pažiūrėk ar viskas, kas žemiau parašyta, pas tave įjungta/turima:

  • [*:uf1o0i01]AMXX versija turi būti ne senesnė nei 1.8.0 (aš naudojau - 1.8.2dev-hg17);
    [*:uf1o0i01]Įjungti turi būti šie moduliai: csx, cstrike, nvault;
    [*:uf1o0i01]Plugino pavadinimą parašykite žemiau originalaus plugino (statsx.amxx), dėl visa ko.

Ir jeigu vistiek nerodys, tai nežinau tada... (reiks tada įkelti savo addons papkę :D ).

*Wuff*

34h9p39.gif

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

gal kas gali padeti:

tarkim kai noriu is rank'o visus playerius istrint nu kad butu viskas per naujo

nueinu ten kur addons\amxmodx\data atydarau ta toi istrinu viska is jo

tada nueinu i serveri raso vel kad visi playeriai yra

tada vel ten nueinu ziuriu vel visi atsirado su tais paciais rank viskuo

gal zinot del ko ?

ir dar gerai ten kur: addons\amxmodx\configs\statsx_shell

kad tas cfg butu isverstas i en arba lt nes man ten nesamones raso:

Pvz:

Ķąēāąķčå: Ōąéė źīķōčćóšąöčč StatsX Shell (Ultimate StatsX)

Āåšńč˙: 2.0.0

Źīä: AMX Dev Team

Äīšąįīņźą: MastaMan

Ļīńėåäķ˙˙ šåāčēč˙: 28.12.2009

ĀÅÄÅĶČÅ ŃŅĄŅČŃŅČŹČ

// 0 - ļī čģåķč

// 1 - ļī authid

// 2 - ļī ip

//

// Ēķą÷åķčå ļī óģīė÷ąķčž: 1

csstats_rank 0

nu ir va suprask kaip nori, cia tai dar zinau, pagal ka eina rank ar pagal nick ar ip ar ta authid, nu bet kitu as is vis nesuprantu...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...