Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4645 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Telefonas geras manau pirk buvau ir aš jį nusižiūrėjas bet man jau buvo perdidelė kaina ant telefono todėl išsirinkau paprasta bei patogu naudoti telefoną Samsung Galaxy Music Duos. Geras patvarus 2SIM, atmintis gera. Veža žaidimus gerai be lago. Android sistema tikrai gera tai: Ice Scream Sandwich 4.0.4.

Zaidimus be lago sakai? :D Cia tu turbut apie arkadinius.. :D

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Telefonas geras manau pirk buvau ir aš jį nusižiūrėjas bet man jau buvo perdidelė kaina ant telefono todėl išsirinkau paprasta bei patogu naudoti telefoną Samsung Galaxy Music Duos. Geras patvarus 2SIM, atmintis gera. Veža žaidimus gerai be lago. Android sistema tikrai gera tai: Ice Scream Sandwich 4.0.4.

Per didelė kaina :D

Tai jei tu tokių telefonų neįperki, tai po kokių penkių metų atsiras visokie Samsung Galaxy S5 ir pnš. O tokių kaip Nokia Asha ir senesnio modelio nebus

Redaguota , nario Kobis*

Procesorius - single core 850 MHz, kaži ar be Angry Birds jis ką nors be lago patempia

Gal tu geriau su juo nesigincyk.. zmogus sako ZINOMA be lago :DDD Abejoniu tiesiog buti negali :)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Per didelė kaina :D

Tai jei tu tokių telefonų neįperki, tai po kokių penkių metų atsiras visokie Samsung Galaxy S5 ir pnš. O tokių kaip Nokia Asha ir senesnio modelio nebus

Na man nereikia ten telefonu kurie atsirado neseniai nes jie greičiau sugenda + man telefono reikia tik tam kad paskambinti parašyti užeiti į internetą ir pažaisti kelis žaidimus kai nėra ką veikti o man nesvarbu koks procas ir kiek ramu nes man nelagina nors apie tai išmanau

Redaguota , nario ignas_lukas

Na man nereikia ten telefonu kurie atsirado neseniai nes jie greičiau sugenda + man telefono reikia tik tam kad paskambinti parašyti užeiti į internetą ir pažaisti kelis žaidimus kai nėra ką veikti o man nesvarbu koks procas ir kiek ramu nes man nelagina nors apie tai išmanau

vien perskaičius pirmus žodžius pasimato tavo „išmanymas“

Taip ir yra jei jis prisirašo žaidimu tai niekas nekaltas kad jam lagas

:D:D:D:D:D:D:D

net paprasčiausias Temple Run ant šito daikto lagina, o viso to esmė tame kad šitas telefonas muzikai, nu iš tikrųjų tas pats kas ir kiti telefonai šitoj kainų rinkoj tik kad turi stereo speakerius. ir iš vis apskritai telefonai nėra žaidimams, su laiku vaikai pamiršta telefono reikšmę ir iš jo daro kažkokį mini žaidimų kompiuterį, juk žaidimams yra kompiuteriai, konsolės, tos portatyvinės konsolės ir t.t. ir t.t.. atrodo pasiimsi telefoną ir žaisi nuo ryto atsisėdęs. na o jeigu negali be žaidimų, perki telefoną už keturženklę sumą ir žaidi į valias.

vien perskaičius pirmus žodžius pasimato tavo „išmanymas“

:D :D:D:D:D:D:D

net paprasčiausias Temple Run ant šito daikto lagina, o viso to esmė tame kad šitas telefonas muzikai, nu iš tikrųjų tas pats kas ir kiti telefonai šitoj kainų rinkoj tik kad turi stereo speakerius. ir iš vis apskritai telefonai nėra žaidimams, su laiku vaikai pamiršta telefono reikšmę ir iš jo daro kažkokį mini žaidimų kompiuterį, juk žaidimams yra kompiuteriai, konsolės, tos portatyvinės konsolės ir t.t. ir t.t.. atrodo pasiimsi telefoną ir žaisi nuo ryto atsisėdęs. na o jeigu negali be žaidimų, perki telefoną už keturženklę sumą ir žaidi į valias.

Jei kažkas nepatiko tai išsitrink galva ir čiuožk iš čia nes man telefonas yra geras ir man nelagina o jei tu žiūri į tuos telefonus kurie yra iš konteinerio ir lagina tai niekas nekaltas asilo galva tu. Man telefonas patinka ir taškas nei man lagina nei man ką.

Jei kažkas nepatiko tai išsitrink galva ir čiuožk iš čia nes man telefonas yra geras ir man nelagina o jei tu žiūri į tuos telefonus kurie yra iš konteinerio ir lagina tai niekas nekaltas asilo galva tu. Man telefonas patinka ir taškas nei man lagina nei man ką.

iš pykčio jau net pats nebesupranti, ką rašai :D nebekomentuok gal geriau, nes vartaliojiesi kaip nepritvirtinta zapaskė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4645 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...