Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit android žaidimų ir programų


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal žaidimas ir nėra pačios geriausios grafikos, jame nėra net jokios istorijos, bet man jis vistiek vienas iš mėgstamiausių, kadangi labai linksma praleisti laisvą laiką žaidžiant šį žaidimuką, Bloons TD5. Taipogi, Real Racing 2 (3 dalis kažin ar be lagų veiks pas tave), gal hill climb racing dar pasiūlyčiau, kol neatsibosta irgi visai linksma su juo laisvą laiką praleidinėt, bei Wipeout, su draugais visai linksma, nors vienam irgi neliūdna! :taika:

O app'sai, tai vienas mano mėgstamiausių, tai Blackmart, tai programa, su kurią gali parsisiųsti mokamas programa iš Google Play nemokamai. Daugiau pasiūlymų neturiu, jeigu dar ką nors gero susirasiu, būtinai parašysiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bloons TD5 žinau, žaidęs per pc gal visas dalis ant ninjakiwi.com :D Tikrai geras grajus. Real racing 2 ir 3 buvau užtikęs, bet man kolkas per daug užima, nes 2gb vietos, 1gb jau užkištas, o micro sd kortos dar nesiruošiu pirkt.

Wipe out įdomiai gan atrodo, reikės išbandyt

:taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dumb Ways to Die - nebloga laiko praleidimui.

Motoheroz - toksai įdomus žaidimukas, važinėt su monstru.

Doodle Jump - kai neturi kas veikt, praverčia :D

Doodle Runner - gan sunkus, bet neblogas žaidimukas, vos ~200 taškų surenku.

Voxel Rush - paprastas, bet labai įdomus 3D žaidimukas.

Zombie Diary - žodžiu taškai zombius ir vykdai misijas, įdomus 2D žaidimukas.

Benji Bananas - įdomus žaidimas turintis šiokį tokį "multiplayer" režima (jis labiau didesniems ekranams, bet kadangi mano telefono ekranas ne mažas, tai puikiai pažaidžiam ;)).

Aišku daugiau žaidimų turiu ir galėčiau pasiūlyti, bet ten jau visokie "Dead Trigger" ; "Minecraft PE" ; "Hungry Shark Evo" ; "Trial Xtreme 3" ; "Smash Heat" ; "Into the Dead" ; "Vingsuit Pro" ; ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...