Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4662 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tipo 2 diskų neužtenka?

Uhh no i guess, orginalūs ant xbox tai būna du diskai ant ps3 vienas.

Anyway nėra tokio disko kuris tiktų žaidimo vietai. Blu-ray kaip žinau xbox neskaito, o diskų paprastų yra tik po 8gb, bet jų kaina ir nekažka, sudėjus gal kokius 5 games, jau būtų išėjas usb 16gb.

Nors gal ir veiktų, skidrow'e mačiau kad yra cd 1 ir cd 2 ant xbox, tai gal eitų, beje mačiau jau ten pasirodė ir ps3 konsolėm žaidimas.

(redaguota)

Kodel vis ieskot susikto kelio aplink tuos diskus? Jo nera. Nori rasytis I flashus mokek tuos 200lt pasidaryk RGH ir atsisveikink su xbox live, nori normaliai kaip padorus zmogus isnaudot xboxa nusiperki 10 disku uz susiktus 40lt ir rasykis ten tuos zaidimus. Isvis mano pazistamu tarpe dauguma perka orginalius zaidimus ir moka kelis simtus uz kekviena, o cia mat 40lt uz 10 zaidimu gaila.

Redaguota , nario Elc0m
plVjD.png

Kodel vis ieskot susikto kelio aplink tuos diskus? Jo nera. Nori rasytis I flashus mokek tuos 200lt pasidaryk RGH ir atsisveikink su xbox live, nori normaliai kaip padorus zmogus isnaudot xboxa nusiperki 10 disku uz susiktus 40lt ir rasykis ten tuos zaidimus. Isvis mano pazistamu tarpe dauguma perka orginalius zaidimus ir moka kelis simtus uz kekviena, o cia mat 40lt uz 10 zaidimu gaila.

Jeigu tik tu paskaitytum visus postus. Tada gal ir suprastum jog aš jį pre orderines. Bet jį man vis nukelia į tolimesnę dieną. Atsibodo laukt jau.

Dėl temos. Viską jau išsiaiškinau, GTA V įsirašyt į konsolę reikia, tačiau žaidi per diską, tai reiškia RGH neturi būt privalomas.

hfcn.png


Jeigu tik tu paskaitytum visus postus. Tada gal ir suprastum jog aš jį pre orderines. Bet jį man vis nukelia į tolimesnę dieną. Atsibodo laukt jau.

Dėl temos. Viską jau išsiaiškinau, GTA V įsirašyt į konsolę reikia, tačiau žaidi per diską, tai reiškia RGH neturi būt privalomas.

Tai kokio velnio rizikuot ban'u ir zaist piratini jei gali palaukt kelias dienas kol gausi savo preorderi?
plVjD.png

Tai kokio velnio rizikuot ban'u ir zaist piratini jei gali palaukt kelias dienas kol gausi savo preorderi?

Ne mūsų reikalas, ka nori ta tagu ir daro.

Jeigu tik tu paskaitytum visus postus. Tada gal ir suprastum jog aš jį pre orderines. Bet jį man vis nukelia į tolimesnę dieną. Atsibodo laukt jau.

Dėl temos. Viską jau išsiaiškinau, GTA V įsirašyt į konsolę reikia, tačiau žaidi per diską, tai reiškia RGH neturi būt privalomas.

Jį šią savaite išleis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4662 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...