Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[SKRIPTAS][CMD]: rcon


artas30

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai ko čia sėdi, jai čia tavo manymu "šūdforumas". Von iš čia, lenkų mum nereikia. Dar sugalvojo čia varyt ant lietuvių vaikas.

:D Ir varysiu. Nes lietuviai visur nieko nemoką. Kaše prapisą visada, fule irgi. Į įvairias olimpiadas net nekviečia, kas čia per šalys?

Redaguota , nario sancio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Ir varysiu. Nes lietuviai visur nieko nemoką. Kaše prapisą visada, fule irgi. Į įvairias olimpiadas net nekviečia, kas čia per šalys?

Atleiskit moderatoriai, bet nervai kalbės:

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* zirga galva *Myliu SuperGames.lt*, laido riteris *Myliu SuperGames.lt*, prie pc bando užkariaut pasaulį snarglius, eik tu pas mamyte geriau, o ne po forumus naršyk. Dar pavarysi ant lietuvių, įsigysi priešą. Niekam tavo suknista nuomonė neįdomi!

Redaguota , nario aLTeR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Ir varysiu. Nes lietuviai visur nieko nemoką. Kaše prapisą visada, fule irgi. Į įvairias olimpiadas net nekviečia, kas čia per šalys?

Pakolkas neteko matyti nei vieno rusų/lenkų plaukiko kuris aukso medalį rankose būtų laikęs tiek kiek Rūta Meilutytė. Taip kad ši šalis garsi buvo nuo pat 1009m., o kad valdžia netikus čia jau ne paprastų žmonių kaltė. Va tokie kaip tu lenkai Vilnių paėmę tai užtai ir darosi blestvos tokios

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pakolkas neteko matyti nei vieno rusų/lenkų plaukiko kuris aukso medalį rankose būtų laikęs tiek kiek Rūta Meilutytė. Taip kad ši šalis garsi buvo nuo pat 1009m., o kad valdžia netikus čia jau ne paprastų žmonių kaltė. Va tokie kaip tu lenkai Vilnių paėmę tai užtai ir darosi blestvos tokios

Puse lietuvos supisti nacionalisti. Kurie laiko savęs Lietuviais, nors ištikriju jie yra Lenkai/Rusai/Baltarusai/Ukrainiečiai :) Bet varo kažkodėl ant rusų/lenkų/baltarasų/ukrainiečių M? Patys ant savęs varo? Net puse lietuvių kalbos yra lenkiški bei rusiški žodžiai, tik prirašyti as/is galunės. :) Net nosinęs raidės buvo pavogti iš lenkų. IR jus dar laikot lenkus vagiais? Stop me joking idiots.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atleiskit moderatoriai, bet nervai kalbės:

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* zirga galva *Myliu SuperGames.lt*, laido riteris *Myliu SuperGames.lt*, prie pc bando užkariaut pasaulį snarglius, eik tu pas mamyte geriau, o ne po forumus naršyk. Dar pavarysi ant lietuvių, įsigysi priešą. Niekam tavo suknista nuomonė neįdomi!

:D Priešą. Hohoho, kaip bijau kažkoki vaikiną. Ech. Eik ant turniko mažiuk ^_^, net matyt prie kompo perdaug persidėjai.

Beto, aš prie kompo bandau kažka užkariauti? LOOL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Sančio gyries daug , stbl vaikas, kuris nemoka išreikšt minčių, užstumia kas iškarto: AŠ MOKU T.T už tave geriau vaike.

neskleisk marazmu, už tave gali pavaryt net žmogus išmokęs pagrindus, nėra labai sunku tai, ką tu darai ;)

Echhhhhhhhh. :D Manai rodau viska ką moku? Klysti žmogau :) Dauguma mano darbų yra parduodami į rusiją ir į kitas šalys. :) Nes Lietuviai neįperka mano darbus.

Tad šššš jei nieko nežinai :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tai gerai pagyrūnas esu, bet nors turiu kuom gyrtis nekaip tu :) Neesu nevykėlis, kuris bando įrodyti kažką su savo bazaru. Aš nors už savo žodžius atsakau, o ne kaip dauguma iš šio forumo žmonių :)

Eh, aš nevykelis ? OK! Sulauki daug komentaru, dėl savo suknisto gyrimosi už kitus, pvž paemam Renalda rena ar kaip jis ten ismokei visko ka jis db moka ir visiems giries? aš tau ploju šiknos žandais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eh, aš nevykelis ? OK! Sulauki daug komentaru, dėl savo suknisto gyrimosi už kitus, pvž paemam Renalda rena ar kaip jis ten ismokei visko ka jis db moka ir visiems giries? aš tau ploju šiknos žandais.

:D Kad dauguma dalykams, Renas išmokė pas mane :) Gali jį pats paklausti.

Noriu ir gyrėsiu, kažkas nepatinka? Valink N* tada. Plok kuom nori, man giliai pohuj. Nedaėjo tau dar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Kad dauguma dalykams, Renas išmokė pas mane :) Gali jį pats paklausti.

Noriu ir gyrėsiu, kažkas nepatinka? Valink N* tada. Plok kuom nori, man giliai pohuj. Nedaėjo tau dar?

Rašyk aiškiau tu, puse tavo sudarytu sakiniu yra visiškai gramatiškai neteisingi. O galvoji, man tai ką nors keičia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rašyk aiškiau tu, puse tavo sudarytu sakiniu yra visiškai gramatiškai neteisingi. O galvoji, man tai ką nors keičia?

:DDD Gramatiškai hujatiškai, man kažkas pohui. :) Man lietuvių kalba ateityje nebus reikalinga. Nes neiruošiu gyventi Lietuvoje, nėra tolko :) Valdžia krūva debilų, darbo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...