Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BlueG MySQL R33 *Naujiena


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, ir vėl jie mus stebina, šį kartą, naujiena yra Object relational mapping(ORM). Kiek supratau versija dar neišleista. Bet jau yra pamoka apie jos naudojima.

Versija bus nuteikta žmonėms kurie nori paprastumo, "for people who just want to create awesome content instead of having to worry too much about the backend behavior and/or how to operate the SQL language. So all the querying is done for you by the plugin."...

Pamokos tema: [Tutorial]MySQL plugin ORM usage tutorial

Ruoškitės! Tai turėtų viską labai supaprastinti tiems kas ankščiau sakydavo: "kosmosas ta mysql"...

Taipat noriu išgirsti jūsų nuomones!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Geriau Blueg'o R5 arba R7 nauodosiu. Nesamone kazkokia tas R33.

Kuri tau jo vieta nesamonė? :/ Išvis padarė kad jums patiems nieko nereikėtų daryti...

Su kiekviena versija vis labiau nesuprantu 8|

Nieko, senos nešalins. Čia tik papildoma faina funkcija :) Redaguota , nario Dusk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai irodys tik testu rezultatai.

Vienas dalykas kas gali būti lėčiau, tai minėtosios ORM funkcijos. Tai man ir įdomiausia, ar bus perdaryta viskas giliai? Ar tik paviršutiniškai, ir kažkada ORM funkcijos taps paprastomis...

Bet aišku,lauksime testų :)

Užseniečiams gal ir naudinga, bet mūsų Lietuviams tai taspats kas jokio atnaujinimo. Didžioji dalis dalbajobu (sorry už toki išsireiškimą) apsoliučiai nežino ką veikia prie PAWN tai ką čia ir bepridursi.

Aš ir netaikau visiems. Aš noriu padiskutuoti su tais kurie kažką išmano ir jiems tai įdomu. Man įdomios jų nuomonės :) Gal ir ponas Yiin kada prisijungs prie mūsų kuklios diskusijos :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš ir diskutuoju ir išreiškiau savo nuomone, kad tai yra visiškai nenaudinga mano atžvilgiu, tie kas nesupranta, kaip naudoti SQL užklausas naudos ir toliau FLAT failų sistemas, nes vistiek jiems ,,orm`` bus persudėtingą.

Aš asmeniškai nematau nei vieno pliuso, nes tai neskatina žmoniu mastyti, bent šektiek logiškai kaip parašyti SQL užklausą.

Na taip ir maniau, kai projektas bus open source tai ir nesamoniu pridarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...