Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 47
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Nu padariau klaida ir ka?

O tai klaida pakeičia pavadinimą į visiškai kitą.

Jau kazka normalaus parasytum o ne rinkdamas postus offtopintum :/

Aisq gal pameginsiu su blenderiu pakurt ka ^^

P.S. Ka jus dar su game maker kazka kuriat? ^^

Tik nesakykit kad dar ka su rpg maker kuriat :D

Ka jus dar su game maker kazka kuriat? (Cia rimtas klausimas ^^)

Web : Koduoju php ir html kalbom.

Cs : Kuriu pluginus ir mapus.

Ps : Kuriu visokios grafikos darbus.

Video : Kuriu cs,gta bei kitu zaidimu montazus.

Bandykit su unity 3d kurt programa yra nemokama ir daug geresne uz blender gamemaker dar vienas geras yra udk -Unreal Engine 3

http://www.udk.com/

Nolimit ar tu kada nors su unity 3d kures? Ne? neklures modeliu,nepaises texturu, nerases kodo? tai pagalvok pries postindamas , nes norint su unity 3d dirbt reik daug programavimo/skiriptinimo ziniu turet

Bandykit su unity 3d kurt programa yra nemokama ir daug geresne uz blender gamemaker dar vienas geras yra udk -Unreal Engine 3

http://www.udk.com/

Nolimit ar tu kada nors su unity 3d kures? Ne? neklures modeliu,nepaises texturu, nerases kodo? tai pagalvok pries postindamas , nes norint su unity 3d dirbt reik daug programavimo/skiriptinimo ziniu turet

Bet tam yra forumu ir yra pvz youtube tornadotwins tutorialai yra kurie tikrai viska paaskina ir noriu pasakyt kad pvz naudodamas unity 3d galima pasiekt dauk daugiau ir su jou pradet lengviau ir su blender irgi reik ismokt modeliuot kaip ir su betkuria kita programa

Nu padariau klaida ir ka?

O tai klaida pakeičia pavadinimą į visiškai kitą.

Jau kazka normalaus parasytum o ne rinkdamas postus offtopintum :/

Aisq gal pameginsiu su blenderiu pakurt ka ^^

P.S. Ka jus dar su game maker kazka kuriat? ^^

Tik nesakykit kad dar ka su rpg maker kuriat :D

Ka jus dar su game maker kazka kuriat? (Cia rimtas klausimas ^^)

Su juo ir mario galim sukurt :D Pats žiūrėjau Gamemaker forume :D

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

  • Parašė po 1 mėnesio...
Man reiktu texturinimo pamokos ir modeliavimo blenderiui nes tipo mus mokys kurt modelius tai as noriu mazdaug dbr pradet modelius kurt :D

ok bet mokys tikriausiai su 3dmaxu tai skiriasi labai

Jeigu teisingai supratau:

Blenderis skirtas modeliavimui

O su kokia programa kūri pati žaidima arba koduoji?

Galėtum įkelti pamoka del texturinimo ir modeliavimo nes blenderis lyg tam ir skirtas :)

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...