Peršokti į turinį

Mc-Stories.lt ( Kurimo stadijoj )


MinecraftStories

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3d975c0f56825c32e4851988694bf5f9218.png

Laba dieną, o gal kam ir vakara. Norečiau jums pristatyti naują Minecraft RPG/PVP/Factions stiliaus servery kurio pavadinimas - MinecraftStories (lietuviškai Minecraft Istorijos).

Serverys pradėjo kurtis tada kai, Lukas [ Pokijus ] susitvarkė Minecraft'ą. Pradėjom ieškotis serverių kuriuose galetumem apsistoti ilgam, bet taip ir neradom gerų. Po kiek laiko Lukas pasiūle sukurti nuosava servery, tada pradėjau biškuti abėjoti ar įstenksiu tiek prisiimti atsakomybės kaip - Serverio prižiurėjimas,pagalba kitiems ir pnš. Kelias minutės viska apgalvojes sutikau... Tada ir viskas prasidėjo. :D Pradėjom kurti,statyti ir gerai praleisti laiką, poto prisidėjo dar vienas žmogus prie projekto - Martynas [ FrozenLt] Jis mums padėjo tiek su pinigų problėmomis tiek su statymų. Taip mūsų grėtos ir pradėjo plestis, nusipirkom .lt domeną ir patys nemokėjom pasidaryt svetainės tai reikejo ieškot ''Svetainių kūrėjo''. Su tinklapio kurimų mums padėjo - Arnas [ HardShake ].

Biškuti apie savininkus -

Arūnas [ Castro ] - Sveiki, aš esu Arūnas, iš pasvalio. Man yra 17 metų, šiemėt pabaigiau '' Svalios Pagrindinė Mokyklą '' O dabar keliuosi į panevežio '' Staniūnų profesinė mokyklą ''. Turiu merginą kurios vardas - Iveta jai irgi 17 metų gyveną panevežy.

Megstu pabendrauti su žmonėmis ir jiems patarti. Esu išdidus,nuoširdus,užsispyres, bei kantrus žmogus. Esu megėjas apsiimti didelia naštą ant savo pečių, bei esu valdingas žmogus, mane labai sunkų suprovokuoti. Esu sąžiningas, nemegstu apgaudineti žmonių dėl '' Centų '' todėl taip nedarau. Esu atviras,niekada neužsidarau savyje, jei turiu kažkokių rūpeščių juos būtinai išsipasakoju savo draugams, arba broliui. Esu draugiškas, bei linksmas, kartais mėgstu pasityčioti iš kitų, dažniausiai jie buna draugai, bet visą tai buna neįžeidžiančiai, juoko formoi. Neapkenčiu dviveidžių,melagių,egoistų, bei žiurkių, kaziolų , skundikų.

Martynas [ FrozenLt ] Esu Martynas serveryje žinomas kaip FrozenLT. Man yra 15 metų, gyvenu Telšiuose. Manau, kad esu užsispyręs (gerąja prasme) žmogus. Laikau save sąžiningu, nepasiduodančiu, bendraujančiu žmogumi. Kodėl sąžiningu? Todėl, kad turbūt nesu gavęs nei vieno "bano", ar šiaip įspėjimo per savo minecraft karjeros istoriją. Visada stengiuosi viską išsiaiškinti ramiai, iki galo, be pykčių, melo... Kodėl nepasiduodančiu? Todėl, kad aš niekada nepasiduodu, siekiu savo tikslų iki galo, aukojuosi dėl savo tikslų. Kodėl bendraujančiu? Todėl, kad aš visada mėgstu pabendrauti, niekada neignoruoju kitų žaidėjų, "nestumiu" ant jų iš niekur nieko, nesvarbu, kas per žmogus man parašo, kad ir didžiausias mano priešas, aš vis tiek jo stengsiuosi ramiai išklausyti. Vienas mano "bendravimo įpročių": Pasisveikinimas, atsisveikinimas su žmogumi. Jeigu kažka apie gyvenimo hobius, mėgstu žaisti krepšinį, kai yra laisvo laiko einu į sporto salę.

Lukas [ Pokijus ] Sveiki tyngiu rašyt apie savė :P

Serverio pavadinimas - Mc-Stories.

Serverio IP adresas - Dar nežinomas.

Serverio svetainė - www.mc-stories.lt

Serverio Administracija - Castro,Pokijus,FrozenLT

Žaidimo versija - 1.6.2

Serverio būsima '' Geležis '' - VpsNet.

Serverio/Svėtaines paslaugos

Pinigų pirkimas

500 litų - 2 lt.

1000 litų - 4 lt.

Forumo BAN nusiemimas

Nusiimti '' Ban'ą '' Kainuoją 5 litus.

Forumo įspejimo nuėmimas.

1 įspejimas - 1 lt

3 įspejimai - 3 lt.

5 įspejimai - 5 lt.

Serverio '' Bano '' Nusiėmimas.

Paprastas banas - 3 lt.

IP banas - 5 lt.

Serverio paslaugų pirkimas.

VIP - 5 lt.

Vip komandos -

/tpa - Nusiteleportuoti pas drauga

/tpahere - Atiteleportuoti drauga pas save.

/heal - Pasigydote save.

/feed - Pamaitina.

/hat - Uždeda ant galvos bloka kuri laikote rankoje.

/itemdb - Parodo bloko kuri laikote rankoje informacija.

/kit vip - Gauna vip itemus

VIP komandos dar bus pildomos.

GoldVip - 8 lt.

GoldVip komandos -

Gali visas VIP komandas.

/near - Parodo netoli esančius žaidėjus.

/kick (Nickas) (Priežastis) - Išmeta žaidėja iš serverio.

/spawner (zombio tipas) - Pakeičia spawnerio tipą.

/back - Gryžta i mirties vieta

/kit GoldVip - Duoda Goldvip daiktus

GoldVip Komandos dar bus pildomos

Taigi ko lauki? Užsuk ir bendrauk su kitais mūsų svėtainejė - http://mc-stories.lt/

Svėtaine dar pilnai nesutvarkyta. ;)

Šiandien prasidės konkursas kurio prizas bus - '' Kompiuteris - Laptopas ''. :)

P.S Ieškome builderių skype - songokiux2

Redaguota , nario MinecraftStories
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MinecraftStories, tu tą serverį iš techninės pusės administruoji? T.y. tvarkai įskiepius, sistemas ir kt?

Galima ir taip sakyti, dirbu su pluginais. Dabar mokinuosi kurti pluginus pats. Servery paleisiu tiktai kai viską sutvarkysiu ir sukursiu nors vieną savo plugina :P. Aišku neesu ten '' PRO '' Ant kurimo, bet mokų daug ką :P
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galima ir taip sakyti, dirbu su pluginais. Dabar mokinuosi kurti pluginus pats. Servery paleisiu tiktai kai viską sutvarkysiu ir sukursiu nors vieną savo plugina :P. Aišku neesu ten '' PRO '' Ant kurimo, bet mokų daug ką :P

Man įdomu ar tu tą serverį kuri, tvarkai su VPS visus reikalus ir t.t., tiesiog atsakyk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va, to ir reikėjo man :)... O šiaip, leisk atspėsiu, dar vienas svetainę kuria, o kitas parėmė ar dar kokį kitą šūdą padarė... Svetainę asmeniškai aš, tokia kaip šūdserviui dar ir gerą, išmokau kurt ir susikūriau per 2-3 dienas, o kitą šūdą irgi pats pasidariau, na o dabar, kai tiek daug tų šūdą malančių savininku, tai bus kaip visada, vienas padarys pagrindą, o kiti tik šūdą pamals, sugalvos jog jie lygiaverčiai, turi gaut kokio nors pelno, vėliau jei nebus patenkinti, suknis savo darbą ir dar serverį... Žodžiu, tai mano patirtis ir nelabai kaip būna kitur, tai tiesiog duodu patarimą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va, to ir reikėjo man :)... O šiaip, leisk atspėsiu, dar vienas svetainę kuria, o kitas parėmė ar dar kokį kitą šūdą padarė... Svetainę asmeniškai aš, tokia kaip šūdserviui dar ir gerą, išmokau kurt ir susikūriau per 2-3 dienas, o kitą šūdą irgi pats pasidariau, na o dabar, kai tiek daug tų šūdą malančių savininku, tai bus kaip visada, vienas padarys pagrindą, o kiti tik šūdą pamals, sugalvos jog jie lygiaverčiai, turi gaut kokio nors pelno, vėliau jei nebus patenkinti, suknis savo darbą ir dar serverį... Žodžiu, tai mano patirtis ir nelabai kaip būna kitur, tai tiesiog duodu patarimą...

Ne ne nesijaudink, mes ne per laidą pažystami... Ant tikro gyvenimo jau esam ne kartą susitike, ir jiems nereikia jokio pėlno ar kito šudo... :) Jie tiesiog nori gerai praleisti laiką ir padeti su serverių. :P Manau kad tikrai nebus tokių nesamonių. Bet... Ačiū už patarima ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man juokinga darosi paskaičius jūsų komentarus, būkit kuris nors protingesnis ir patylekit nes mažinat savo reputaciją bei labai kvailai atrodo visą tai, na bet jums spręsti. Tuo labiau MinecraftStories dar savo temą terši ir tiek.

susisieksiu su moderatoriaus kad ištryntu viską.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

susisieksiu su moderatoriaus kad ištryntu viską.

Kam dabar gaišinsi moderatoriaus laiką dėl savo klaidų, tai tu viską palik tiesiog nebuk toks durnas ir neatsakyk į durnus komentarus tiesiog ignoruok, o jei nesugebi šito išeina taip, kad serverio kurti tikrai negali nes bus greitai uždarytas, kodėl? Todėl, kad nemokėsi ignoruoti žmonių ir atsakynėsi ten kur reikėtu patylėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam dabar gaišinsi moderatoriaus laiką dėl savo klaidų, tai tu viską palik tiesiog nebuk toks durnas ir neatsakyk į durnus komentarus tiesiog ignoruok, o jei nesugebi šito išeina taip, kad serverio kurti tikrai negali nes bus greitai uždarytas, kodėl? Todėl, kad nemokėsi ignoruoti žmonių ir atsakynėsi ten kur reikėtu patylėti.

IŠ klaidų mokomės :P
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...