Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

27nov09832fa.jpg

Šiais laikais kompiuterinius žaidimus žaidžia ne vien tik vaikinai. Amerikoje buvo atliktas tyrimas kuriame buvo apklausiamos merginos. Šis tyrimas atskleidė, jog iš žaidžiančių konsolinius žaidimus merginų, daugiausiai naudojasi Nintendo Wii konsole. Sony PS3 ir Xbox 360 naudojasi kartu sudėjus vos 20 procentų visų žaidžiančių. Nintendo Wii populiariausias tarp dailiosios lyties atstovių greičiausiai yra dėl paprastų ir labai lengvai valdomų žaidimų.

www.topzone.lt

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...

Na, ne didžiausia čia naujiena, kad merginom labiau patinka nintendo Weeeee

nu jo... panom tik kas lengva , net lovoi mes uz jas beveik viska turim atlikt :D
- ne per anksti apie tai galvoti? ;]

73a2bad5978329d37a7ffec9e4997a50889.png

Steam games list that i have ^^: Cs,css,gmod,hl2,tf2,cod:blackops,cod:mw2,killing floor,pokernight at the inventory,left4dead2

EnspiRe-Gaming http://enspire.lt - lietuvos tf2,cs,cs:s komanda ;]

Ema bene ne taip?

Popai, koks tavo reikalas is patirties ar ne?

Nžn nebandžiau ..

-- 18 Spa 2010, 12:27 --

nu jo... panom tik kas lengva , net lovoi mes uz jas beveik viska turim atlikt :D

O tu jau čia iš patirties pasakoji :D ,jei nebandei ,tai nekalbek.

Popas23 nesikišk kur tau nereikia ..

Ar aš kišuos ? -_- Aš tik abejoju ,kad Rolis teisus ,nors dar pats nezino ,beto ,yra až ,ten susirasinekit ,o ne postus rinkit...

Ema bene ne taip?

Popai, koks tavo reikalas is patirties ar ne?

Nžn nebandžiau ..

-- 18 Spa 2010, 12:27 --

nu jo... panom tik kas lengva , net lovoi mes uz jas beveik viska turim atlikt :D

O tu jau čia iš patirties pasakoji :D ,jei nebandei ,tai nekalbek.

Popas23 nesikišk kur tau nereikia ..

Ar aš kišuos ? -_- Aš tik abejoju ,kad Rolis teisus ,nors dar pats nezino ,beto ,yra až ,ten susirasinekit ,o ne postus rinkit...

O tau gaila, kad postus renka ? :taipp:

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...