Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lagina pc


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3904 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki gal zinot kodel man pc lagina, Niera nei sav kaip windowsai perasyti , Kai pirkau pc sake neimanoma kad bus lag nes pc sake yra labai geras Info

Ram 4Gb

procecorius i3 Core 2.40 Ghz

Pc tustcias

Gal man kokiu spetcialiu draiveriu reikia katik atnaujinau visus draiver , windows t.t vistiek lag .. Kompas Laptopas Pavadinimas Acer Aspire 5742G

lagas nesamone mc cs tokius sudus irgi lagina ;///

Redaguota , nario creeper6780
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki gal zinot kodel man pc lagina, Niera nei sav kaip windowsai perasyti , Kai pirkau pc sake neimanoma kad bus lag nes pc sake yra labai geras Info

Ram 4Gb

procecorius i3 Core 2.40 Ghz

Pc tustcias

Gal man kokiu spetcialiu draiveriu reikia katik atnaujinau visus draiver , windows t.t vistiek lag .. Kompas Laptopas Pavadinimas Acer Aspire 5742G

lagas nesamone mc cs tokius sudus irgi lagina ;///

Lietuvių kalbos žinios over 9000

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki gal zinot kodel man pc lagina, Niera nei sav kaip windowsai perasyti , Kai pirkau pc sake neimanoma kad bus lag nes pc sake yra labai geras Info

Ram 4Gb

procecorius i3 Core 2.40 Ghz

Pc tustcias

Gal man kokiu spetcialiu draiveriu reikia katik atnaujinau visus draiver , windows t.t vistiek lag .. Kompas Laptopas Pavadinimas Acer Aspire 5742G

lagas nesamone mc cs tokius sudus irgi lagina ;///

Man ant 180 mb ram ir 1.70 Ghz procesoriaus nelagina cs'o :D tik GTA nepaveza bet greitu metu pirksiu naują. O tu pamegink parsisiųsti SlimDrivers ten rodo kokių driver trūksta kokių reikia driver pati programa atsiunčia ar atnaujina driver kokių reikia ar trūksta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3904 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...