Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naskabe žaidimų kanalas!


Naskabe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi!

Šį kartą pareklamuosiu savo kanalą - ko nedarau dažnai. :)

Jau gan ilgai galvoju sukurti žaidimų kanalą kuriame galėčiau įkelti savo gameplay. Kodėl gi ne? Aš esu didžiulis žaidimų fanas. Žinoma, norėčiau surinkti ir visuomet sudominti savo auditoriją, tobulinti savo komentavimą, bei patirti kažką naujo, bet tam niekaip nesusiruošdavau... Galų gale vieną dieną mane brolis su draugais įkalbino pradėti kurti šiokius tokius video. Nors ir po to ilgai "kūriau" tą pirmą video, bet išaušo ta diena ir jis jau paviešintas youtube'je!

Esu milžiniškas minecraft, first person shooter, bei sportinių žaidimų fanas. Tikriausiai jų mano kanale ir bus daugiausiai. Nors ką gali žinoti... Viskas gali pasikeisti.

Kaip žinote žaidimų kanalai jau yra "nukariavę" tiek Lietuvą, tiek ir pasaulį... Mano tikslas nėra įsipaišyti tarp geriausių youtuber'ių, bet atiduosiu visas jėgas, kad galėčiau jus kažkuo sudominti ar išmokyti.

----------------------------------------------------------------------------

clear.png

Stengsiuosi iš visų jėgų prižiūrėti, bei palaikyti gyvybę kanale! Labai laukiu Jūsų įvertinimo, komentarų, bei noriu, kad prisijungtumėte prie manęs ir tobulėtume kartu! Kiekvienas komentaras/prenumeratorius man yra nuotaikos šoktelėjimas aukščiau. :)

Kanalas - http://www.youtube.com/user/Naskabe

Vieni iš pirmųjų video:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...